خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / خلق حماسه ای دیگردر آخرین جمعه رمضان
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

خلق حماسه ای دیگردر آخرین جمعه رمضان

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه سرخ رود : در آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان قشر های گوناگون مردم همیشه در صحنه بخش و شهر سرخ رود همگام با ملت غیور ایران وهمصدا با جهان اسلام باحضور پر شور در راهپیمایی روز قدس فریاد برائت خودرا علیه اسرائیل غاصب ودر پشتیبانی از امت رنجکشیده ی فلسطین اعلام داشتند.
راهپیمایان درپایان راهپیمایی وپس از عبور از مسیر تعین شده در سطح شهر با اجتماع در مصلی نماز جمعه شهر و حضور در صفوف پر شکوه نماز عبادی سیاسی جمعه وحدت یکپارچگی و همسویی جهان اسلام را دراین فریضه ی بزرگ اسلامی به نمایش گذاردند.
در پایان مراسم راهپیمایی ودر آغاز برپایی نماز دشمن شکن جمعه وپس از طنین انداز شدن نوای دلنواز قرآن قطعنامه ی پایانی راهپیمایی در محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی ودفاع از آرمان های فلسطین مظلوم قرائت وحاضران با فریادهای برائت آمیز بیانیه ی نهایی را مورد تایید خود قرار دادند.
در آغاز و پیش از خطبه های نماز جمعه جناب آقای هاشمی بخشدار محترم مردم مومن سرخ رود به ایراد سخن پرداخت. وی با اشاره به مسائل کنونی فلسطین و وضعیت جهان اسلام اسرائیل غاصب را برای همیشه ی تاریخ شکست خورده و ملت فلسطین را پیروز مبارزات این جهاد ومبارزه عنوان کرد.
همچنین حجت السلام و المسلمین جباری امام جمعه ی این شهر در خطبه های نماز جمعه ی روز قدس سرخ رود با اشاره به حرکت خردمندانه ی امام عظیم الشان انقلاب در نامگذاری آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان بنام روز جهانی قدس روز رسول اله وروز غلبه ی مستضعفان بر مستکبران با تاکید بر سخن مقام معظم رهبری مبنی بر لیله القدر بودن این روز برای تاریخ اسلام جهاد شصت ساله ی ملت فلسطین را ستود. ایشان در بخش دیگری از سخنانشان افزودند:
پیام شما مردم در روز قدس اینست که:
۱-اعلام حمایت از مردم فلسطین است که شما مقاومت کنید که قرآن می فرماید ان ینصراله ینصرکم و ثبت اقدامکم.و ما هم با همه دجود از شما دفاع می کنیم و همینطور اعلام انزجار نسبت به اشغالگران قدس است وما اینجا عرض می کنیم به دنیای استکبار که قتل،تجاوز،قتل و غارت،کشت و کشتار همه می داند پایانش شکست و ما انشاء ا…. امیدوارم خون های آن بچه های غزه زمینه سازی بکند که اسرائیل در دنیا و آخرت که ذلیل و خار است نابود بشود به برکت الله اکبر…

۲-دفاع از اسلام و از اعتقادات است.روز قدس تنها مال فلسطین نیست روز اسلام و روز پیامبراکرم است(امام خمینی)

۳-پیام به بصیرت و بیداری است (ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند) ملت بزرگ ایران به همه ی کشورهای عربی،کشورهای کوچک و بزرگ عربی،به مردم عزیز کشورهای اسلامی این پیام را دارند همچنان که ما می گوییم قدس اگر شما هم با ملت ایران یکصدا بشوید همان تعبیری که امام یا رهبر انقلاب اسلامی فرمود؛اسرائیل این غده ی سرطانی از بین خواهد رفت منوط بر این است که همه شما ها ایران را بعنوان الگوی بیداری و بصیرت اعتقاد پیدا کنید همینطوری که ما فریاد می زنیم ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند.

۴-همت بلند مردم است(همت عالی)

۵-پنجمین پیام مردم ؛ما امروز با این راهپیمایی به مردم دنیا اعلام کرده ایم که اگر شما مثل ایران متحد باشید قدرتمند می گردید،اگر امروز ایران در برابر ۵ کشور مقاومت کرد و ایستادگی می کند و در جریان مذاکرات هسته ای سر خم نکرده! زیرا مردم اینگونه متحد هستند

 

 

 

20140725_113027 20140725_113405 20140725_114308    روز قدس 33 روز قدس 7 روز قدس 8 روز قدس 9 روز قدس 11 روز قدس 12 روز قدس 13 روز قدس 14 روز قدس 15روز قدس 4روز قدس 10روز قدس 1روز قدس 5روز قدس 6

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

۲ نظر

  1. مدیر سایت امام جمعه جویبار

    سلام علیکم
    سایت امام جمعه سرخ رود در سایت امام جمعه شهرستان جویبار لینک شد. لطفا اقدام متقابل صورت گیرد.
    باتشکر

پاسخ بدهید