خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه بهشهر: آرامش همیشگی کشورهای جهان منوط به توقف شرارت های آمریکا است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه بهشهر: آرامش همیشگی کشورهای جهان منوط به توقف شرارت های آمریکا است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه بهشهر ، هفتمین نماز جمعه شهرستان بهشهر به امامت حجت الاسلام والمسلمین “سیدعربعلی جباری” در مصلی نماز جمعه اقامه شد.

حجت الاسلام جباری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بهشهر خطاب به سردمداران آمریکا اظهار کرد : اگر شما خشونت های دائمی خود علیه مردم آمریکا و دیگر کشورها را متوقف کنید، درگیری ها و خشونت های این روزهای جهان به پایان خواهد رسید .

وی اظهار کرد : انتشار گزارشات مربوط به شکنجه زندانیان آمریکایی توسط سازمان سیا به عنوان یک لکه ننگ بر پیشانی این کشور زورگو و مستبد ، جهانیان را در بهت و حیرت فرو برد .

امام جمعه بهشهر افزود : افشای این گزارشات وقیحانه ، همه ادعاهای آمریکا در مورد رعایت حقوق بشر را باطل کرد و به کشورهای جهان نشان داد ادعای این کشور برای حفظ حقوق انسان ها ، بی پایه و اساس است .

حجت الاسلام والمسلمین جباری به فرا رسیدن ایام اربعین امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان اشاره کرد و گفت : برپایی مراسم باشکوه راهپیمایی بزرگ شیعیان جهان در کربلای معلی ، گوشه ای از دلدادگی عاشقان آن حضرت به پیروی از خط سرخ ایشان است .

وی به فرا رسیدن سالروز شهادت آیت الله دستغیب در ۲۰ آذر سال ۶۰ اشاره کرد و بر لزوم پیروی از راه این شهید گرانقدر که نقش فراوانی در پیروزی انقلاب اسلامی داشت تاکید کرد .

وی همچنین بر لزوم مشارکت بیشتر مردم در بازسازی عتبات عالیات تاکید کرد و گفت : مشارکت در تکمیل و گسترش این طرح ها علاوه بر برخورداری از اجر معنوی ، موجب تقویت هر چه بیشتر شیعه در جهان خواهد شد .

امام جمعه بهشهر به مراسم پیاده روی اربعین بهشهر که صبح فردا برگزار می شود اشاره کرد و گفت : حضور گسترده مردم در این مراسم می تواند تضمین کننده تداوم برگزاری آن در سال های آینده باشد .

حجت الاسلام والمسلمین جباری با تاکید بر زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت و عاشورا ، از اقشار گوناگون مردم بهشهر برای شرکت در این گردهمایی بزرگ دعوت کرد.

IMG_1204 IMG_1205 IMG_1207 IMG_1208 IMG_1209 IMG_1210 IMG_1211 IMG_1212 IMG_1213 IMG_1215 IMG_1216 IMG_1220 IMG_1221 IMG_1223 IMG_1226

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید