خانه / خطبه های نماز جمعه / سال 1393 / امام جمعه بهشهر بر لزوم استفاده از توان خیرین برای تکمیل مصلی این شهر تاکید کرد
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه بهشهر بر لزوم استفاده از توان خیرین برای تکمیل مصلی این شهر تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه بهشهر حجت الاسلام ‘ سیدعربعلی جباری ‘ در خطبه های نماز جمعه این هفته بهشهر اظهار کرد : فراهم نبودن برخی لوزام و تجهیزات ، حضور طولانی مدت مومنین در نماز جمعه و دیگر برنامه های برگزار شده در این مکان را با دشواری همراه می کند که می توان از توان خیرین برای رفع این کمبودها استفاده کرد .

وی به جلسه هفته گدشته خود با رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در بهشهر اشاره کرد و گفت : در پایان این دیدار ، حجت الاسلام تقوی مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال را برای خرید فرش سجاده ای مورد نیاز این مصلی اختصاص داد .

امام جمعه بهشهر همچنین بر لزوم تلاش بیشتر مسوولین شهرستان برای فراهم فرصت های اشتغال جوانان تاکید کرد و گفت : می توان از ظرفیت های فراوان موجود در منطقه برای کاهش آمار بیکاری استفاده کرد .

حجت الاسلام جباری افزود : باید کاری کنیم که تعداد جوانان بیکار این شهرستان به پایین ترین رقم خود رسیده و بدون تردید رسیدن به این هدف دور از دسترس نیست .

وی بیان کرد : نباید کاری کنیم که تعلل در فراهم کردن این اهداف سبب بروز اتفاقات ناخوشایند شده و به پشیمانی همه دست اندرکاران امور شهری منجر شود .

وی همچنین با اشاره به حماسه ششم بهمن مردم شهر آمل ، اسلام خواهی وظلم ستیزی مردم این شهر را در تداوم وحفظ ماندگاری حماسه اسلامی ششم بهمن سال ۶۰ تاثیرگذار دانست.

امام جمعه بهشهر ادامه داد : خاطره خوش مجاهدت جانانه و قهرمانانه مردان و زنان آمل در روز تاریخی ششم بهمن در مبارزه با توطئه دشمنان هیچگاه از حافظه ملت ایران پاک نمی شود.

حجت الاسلام جباری به فرا رسیدن دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت : دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای افزایش بصیرت مردم و وحدت هر چه بیشتر مردم و مسوولان است .

وی بیان کرد: در دهه فجر باید رخدادهای عظیم این انقلاب، آرمان های امام راحل و نیز منویات مقام معظم رهبری برای مردم به ویژه نسل جوان به خوبی تبیین شود.

امام جمعه بهشهر افزود : دهه فجر بزرگترین تحول تاریخ اسلام است که ملت ایران در سایه وحدت، همدلی، خودباوری و خدامحوری توانست رژیم شاهنشاهی را نابود و ظلم ستیزی را به بشریت بیاموزند.

وی ادامه داد : استقرار حاکمیت دینی در ایران اسلامی تاکنون منشا تحولات عظیمی بوده و هم اکنون تفکر حاکم بر این انقلاب به دیگر نقاط جهان صادر می شود.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید