خانه / خطبه های نماز جمعه / مشروح خطبه های نماز جمعه شهرستان بهشهر – نماز جمعه ۱۶
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

مشروح خطبه های نماز جمعه شهرستان بهشهر – نماز جمعه ۱۶

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه بهشهر نماز جمعه این هفته ی شهرستان بهشهر به امامت حجت الاسلام و المسلمین جباری در مصلی نماز جمعه این شهرستان با حضور پر شور مردم ولایمدار برگزار شد.

 حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان بهشهر،ضمن دعوت خود و همه ی شما به تقوای الهی اظهار کرد: انباشت فراوان زباله درمکان فعلی ، موجب برزو مشکلات فراوانی برای مسافران و به خصوص ساکنان اطراف این محل شده که لازم است تصمیمات لازم برای رفع هر چه سریعتر آن اندیشیده شود .

وی بیان کرد : یکی از راه های حل دائمی این مشکل ، راه اندازی هر چه سریعتر کارخانه کمپوست زباله بهشهر است که امیدوارم در آینده نزدیک ، این طرح مهم و بسیار تاثیر گذار منطقه به بهره برداری برسد .
امام جمعه بهشهر به فرا رسیدن هفته درختکاری اشاره کرد و گفت : یکی از موارد آسیب زای جنگل ها در مازندران ، قطع بی رویه و فراوان درختان است که تاکنون چاره ای برای حل این معضل اندیشیده نشده است .

حجت الاسلام جباری ادامه داد: راه حل جلوگیری از بروز بحران در آینده ، اهتمام به کاشت درخت توسط همه شهروندان است که شکل گیری این نهضت بزرگ می تواند به جایگزینی درختان بیانجامد .

وی به فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س) اشاره کرد و گفت : یکی از مهمترین مناسبت های مذهبی شیعیان، ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) است و باید در روزهای پایانی سال و ابتدای سال آینده که متقارن با ایام فاطمیه است ،حرمت آن ایام حزن و اندوه به خوبی حفظ شود.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید