خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه بهشهر؛ اساس تعالی و تکامل انسانها داشتن رهبری است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه بهشهر؛ اساس تعالی و تکامل انسانها داشتن رهبری است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حضرت حجه الاسلام والمسلمین سیدعربعلی جباری شامگاه شنبه در جلسه ستاد نماز جمعه بهشهر که با حضور حجه الاسلام و المسلمین دکتر محمد انتظاری مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران، مستشرق معاون اجرایی، سرهنگ امانی معاونت پشتیبانی و عمرانی ائمه جمعه استان و اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان برگزار شد، ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه، اظهار داشت: اساس تعالی و تکامل ما انسانها در داشتن رهبری است.

وی افزود: اگر ما بگوییم امامت و پیشوا روح اسلام است سخن به گزاف نگفتیم، چون در روایات آمده است اسلام بر ۵ پایه قوام نهاده شده است و از همه مهمتر ولایت است.

حجه الاسلام جباری خاطرنشان کرد: هر کسی که از صراط دنیا بگذرد از صراط مستقیم هم عبور میکند، اما اگر کسی از صراط دنیوی نگذرد از صراط مستقیم عبور نخواهد کرد و متزلزل میشود.

امام جمعه بهشهر با بیان اینکه منظور از صراط در دنیا امامت حضرت علی(ع) است، تاکید کرد: آن طوری که راجب ولایت سفارش و توصیه ای شده است، در مسایل دیگر نشده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهشهر در پایان گفت: بهشهر اشرف الابلاد است، شهر حزب اللهی است بنده بعنوان طلبه شهر و امام جمعه بهشهر از طرف مقام معظم رهبری آمده ام و غرق در محبت همه مردمان عزیز هستیم و ان شاالله مشکلی در این زمینه نداریم.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید