خانه / اخبار / حجت الاسلام و المسلمین انتظاری: امر ولایت پذیری را از انقلاب آموختیم
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

حجت الاسلام و المسلمین انتظاری: امر ولایت پذیری را از انقلاب آموختیم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ شامگاه شنبه حجت الاسلام و المسلمین دکتر انتظاری در جلسه هفتگی ستاد نماز جمعه شهرستان بهشهر ضمن عرض تسلیت ایام اسارت آل ا… ، اظهار داشت: با اینکه مسجد قایم پایین از دسترس افراد دور است اما امشب شاهد نمازگزاران بیشماری بودیم که نشان دهنده این است که همه امام جمعه محترمشان را دوست دارند و میگویند اطاعت از فرمان شما اطاعت از فرمان ولی است.

امام جمعه منصوب به رهبری است

وی با تاکید به اینکه امام جمعه منصوب به رهبری است، افزود: این مسئله را هیچگاه از یاد نبریم که امر ولایت پذیری را از انقلاب آموختیم و تمام امامان جمعه (کلهم اجمعین) به مدت ۳ سال منصوب و یا تمدید می شوند.

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران بیان داشت: برای خدا خالص شویم و کارها و اهدافمان را برای رضای خدا انجام دهیم و خدا نکند انسان روزی در دنده لج و لجبازی قرار بگیرد که این مسیله به تنهایی یک معضل محسوب میشود.

حجت الاسلام و المسلمین جباری از بهترین و موفق ترین امام جمعه ها است

حجت الاسلام انتظاری بهشهر را شهر علم و فقاهت دانست و خاطرنشان کرد: خوشبختانه حجت الاسلام و المسلمین حاج سید عربعلی جباری یکی از بهترین و موفق ترین امام جمعه در سطح استان مازندران است.

شکوه و اقتدار نماز وحدت آفرین دشمن شکن به وضوح دیده می شود

وی افزود: نماز جمعه شهرستان بهشهر هر هفته باشکوه و پرصلابت تر برگزار میشود و حضور جوانان در نماز جمعه خیلی خوشایند است و این شکوه و اقتدار و عظمت در نماز عبادی سیاسی وحدت آفرین دشمن شکن به وضوح دیده میشود و این امر قابل تحسین است.

مسئول ستاد باید گوش به فرمان امام جمعه باشد

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران تاکید کرد: مسئول ستاد باید گوش به فرمان امام جمعه باشد و هر زمانی که ایشان احساس کردند که افراد در جایگاه هایشان دچار ضعف و کم کاری هستند این مسیولیت تام را دارد با اجازه خود این جابجایی را اعمال نماید.

دکتر انتظاری در سفارشی به اعضای محترم ستاد نماز جمعه بهشهر، گفت: کارهایی که برای هر چه بهتر شدن امورات ستاد نماز جمعه انجام می دهند کاری کنند که اولا رضای خدا را در آن ببینند و ثانیا کاری کنند که آثارشان زنده بماند.

بهشهر یکی از شهرهای موفق است

وی با اشاره به اینکه احترام امام جمعه محترمتان را حفظ کنید چرا که ایشان نماینده رهبری در شهرستان هستند، عنوان کرد: به جرات بیان کنم بهشهر یکی از شهرهای موفق است و این موفقیت را ما در باشکوه برگزار شدن نماز جمعه این شهرستان میبینیم.

حجت الاسلام انتظاری افزود: تغییر و تحول در امورات ستاد به معنای بی مهری نیست، بلکه به معنای استارت دیگر زدن و کار را به سهولت پیش بردن است.

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران در پایان تاکید کرد: دفتر امام جمعه در یک نقطه از شهر قرار دارد و هیچ دفتر دیگری وجود ندارد و همان طوری که رهبری را عزیز میشماریم امروزه وجود حجت الاسلام و المسلمین سید عربعلی جباری امام جمعه شهرتان را باید عزیز و محترم بشمارید.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید