خانه / اخبار / مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد باید به بهترین نحو و در شأن شهید برگزار شود
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد باید به بهترین نحو و در شأن شهید برگزار شود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ عصر امروز جلسه هماهنگی برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد شهرستان بهشهر با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان، دکتر یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان، سجادی فرماندار بهشهر، فرمانده نیروی انتظامی، روئسای ادارات و اعضای هیات کشتی در سالن جلسات فرمانداری بهشهر برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری ضمن آرزوی توفیق برای جوانانی که در مسیر سلامتی و ورزش گام بر می دارند، اظهار داشت: هیچ دین و آیینی مثل اسلام به ورزش و سلامت روح و جسم اهمیت نداده است.

وی با تاکید بر اینکه شهید هاشمی نژاد تمام خوبی های یک انسان را دارا بود، افزود: شهید هاشمی نژاد عالمی مجاهد و با افق دید وسیع و از شهدای شاخص بهشهر است و مسابقاتی که به نام شهیدی که سخنگوی اسلام است باید به بهترین نحو و در شأن این شهید جوانمرد و فاضل برگزار شود.

امام جمعه بهشهر خاطرنشان کرد: مردم بهشهر از برگزاری مسابقات کشتی به خوبی استقبال خواهند کرد و میزبانی گرمی از مهمانان خواهند داشت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی با اشاره به اینکه این شهرستان را به نام مرحوم آیت الله کوهستانی می شناسند، تصریح کرد: شخصیت هایی همچون دکتر سیدمناف هاشمی، دکتر یونسی و دیگر عزیزان که مسئولیت های خطیری را در این نظام عهده دار هستند از افتخارات شهرستان بهشهر محسوب می شود.

حجت الاسلام جباری بیان داشت: مسابقات کشتی شهید هاشمی نژاد می تواند امتیازات خوبی برای شهرستان بهشهر داشته باشد، اما مسئولان در برگزاری مسابقات ورزشی، قناعت و صرفه جوئی را در هزینه های مالی لحاظ کنند.

امام جمعه شهرستان بهشهر در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در دنیا از لحاظ امنیت الگوست و با همدلی باید صداقت و امنیت را در جامعه بر قرار کنیم و شأن انتخابات را حفظ کنیم.

۲۰۱۶۰۱۰۶_۱۵۳۳۴۵

۲۰۱۶۰۱۰۶_۱۵۳۴۳۱

۲۰۱۶۰۱۰۶_۱۵۳۴۴۳

۲۰۱۶۰۱۰۶_۱۵۳۴۵۲

۲۰۱۶۰۱۰۶_۱۶۱۷۳۵

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید