خانه / اخبار / امام جمعه شهرستان بهشهر: سعی و تلاش خود آدم عامل اثر گذار برای رسیدن به اهداف است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: سعی و تلاش خود آدم عامل اثر گذار برای رسیدن به اهداف است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ صبح امروز حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر در مراسم اختتامیه کلاس های طرح اوقات فراغت تابستانه توفیق را بهترین یار و یاور انسانها دانست و اظهار داشت: هرکسی به مقامی رسیده بدانید از بین طلوعین (طلوع آفتاب) استفاده کرد و تلاشگری و خدایی شدن ما را به موفقیت می رساند.

وی تمبلی را تنها آفتی دانست که آدمی را از پا می اندازد و افزود: تمبلی هم به دین لطمه می زند و هم به آخرت آدمی و برای رسیدن به اهداف، سعی و تلاش خود آدم عامل اثر گذار است.

حجت الاسلام جباری خاطرنشان کرد: معمار کبیر انقلاب وقتی مبارزه را آغاز کرد برای پیروزی مردم، مبارزه با استکبار، افشا گری اسرار ظالمان تلاش کرد و مورد شکنجه، تبعید و .. قرار گرفت.

مسئول حوزه علمیه امام صادق (ع) بهشهر گفت: اسلام فقط نماز نیست، غارت منابع و نفت ایران همان دین ماست. ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگ عین دین ماست.

امام جمعه شهرستان بهشهر با بیان اینکه امام راحل، مردم را به تلاش و جدیت واداشت، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران با تلاش پیروز شد و دین ما با نام شهدای کربلا و اسلام شناخته شده است و پس از انقلاب، برای بقا و تداوم انقلاب تلاش نیاز است.

وی عنوان کرد: تمامی عملیات های ما در دوران جنگ به نام امام حسین (ع)، قمربنی هاشم، حضرت زهرا(س)، حضرت زینب (س) مزین میشد .

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر بیان داشت: هرکس آرزوی بلندی در سر بپروراند اما کار نکند خودش را مسخره می کند و بایستی بدانیم هرکسی به میزان تلاشش اجر و پاداش می گیرد.

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید