خانه / اخبار / پیام تبریک امام جمعه شهرستان بهشهر در پی شکست داعش
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پیام تبریک امام جمعه شهرستان بهشهر در پی شکست داعش

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری در پیامی پیروزی جبهه مقاومت انقلاب اسلامی و شکست داعش را به حضور مقام معظم رهبری ، ملت بزرگ ایران اسلامی و خانواده معظم شهدای مدافعین حرم تبریک گفت.

متن پیام امام جمعه بهشهر به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

انّافَتَحنا لَکَ فتحاً مُبینا

محضر مبارک ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت اللّه العظمی امام خامنه ای  (مدظله العالی)

با سلام و درود به ارواح پاک و مطهر همه ی شهدای مدافع حرم ایران اسلامی و ملت های مجاهد عراق ،سوریه و افغان ، خداوند متعال را شاکریم که جبهه مقاومت  در برابر حرکت خبیثانه ای تحت عنوان “حکومت اسلامی عراق و شام” پیروز گردید و با شکست تروریست های تکفیری داعش در منطقه قلوب مسلمانان منطقه  شاد گشت و در اولین روزهای ماه ربیع الاول عزت و سربلندی را به ارمغان آورد.

با حضور جوانان پیرو خط حزب اللّه ، با فرماندهی سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی پرچم این گروه آمریکایی– صهیونیستی در دورترین نقطه از کشور سوریه پایین کشیده شد و با پیروزی جبهه مقاومت اسلامی، تسلط این شجره خبیثه ملعونه در هم شکست.

حمله داعش خسارتهای تلخ و جبران ناپذیر را به سرزمین های اسلامی وارد ساخت ازین رو با رهنمودهای روشنگرانه ای که  توسط  مرجعیت شیعه داده شد و مجاهدت و مبارزه بی‌وقفه مردم و نیروهای مردمی (حشدالشعبی)، دست به دست هم داد تا زمینه‌ساز استقرار امنیت و صلح پایدار در خاک کشورهای عراق و سوریه شد.

به حق گواه میدهیم امنیتی که محور مقاومت در منطقه ایجاد کرد ثمره ی هدایت های حکیمانه و خردمندانه ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای عزیز است که این توطئه شوم و خطرناک را به شکستی سخت روبه رو ساخت.

این ظفر و نصرت بسیار بزرگ و سرنوشت ساز را به محضر حضرتعالی، ملت بزرگ ایران اسلامی و ملت‌های مظلوم عراق و سوریه و دیگر مسلمانان جهان و خانواده معظم شهدای مدافعین حرم ایران اسلامی و خانواده های مدافعین حرم استان مازندران و شهرستان همیشه پیشتاز بهشهر ، تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم و به شکرانه این پیروزی در مقابل پیشگاه خداوند متعال سر تعظیم فرود می آوریم.

در پایان از پروردگار میخواهیم به همه سربازان ولایت،  قدرت درک این فتح را عنایت کند و توفیق حفظ این عزت بزرگ را که با مجاهدت و ایثار جانِ شهدای مدافع حرم به دست آمد، را مرحمت نماید.

مطیع امر ولایت سید عربعلی جباری

امام جمعه شهرستان بهشهر

۳۰ آبان ۹۶ برابر ۲ ربیع الاول ۱۴۳۹

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید