خانه / اخبار / امام جمعه شهرستان بهشهر: امروز ایران مقتدر و رهبر حکیم جمهوری اسلامی ایران در دنیای مسلمانان الگو است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: امروز ایران مقتدر و رهبر حکیم جمهوری اسلامی ایران در دنیای مسلمانان الگو است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری خطیب جمعه بهشهر در خطبه نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در میان نمازگزاران اظهار کرد: پیروزی حق بر باطل نخستین سرمایه در دنیای اسلام و مجاهدان است و این سنتِ تغییر ناپذیر الهی است به شرط آن که اتحاد، وحدت، استقامت و مقاومت در میان مومنان باشد.

حجت الاسلام جباری با بیان اینکه بیداری عامل عزّت و قدرت است افزود: هیچ گاه نباید از توطئه و مکر دنیای استکبار غافل شد؛ جمهوری اسلامی ایران در مقابل توطئه جبهه استکبار و صهیونیست می ایستد تا دشمن به آمالش نرسد.

وی به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:مسئله فلسطین مسئله نخست دنیای اسلام و کلید غلبه بر دشمنان اسلام است و جبهه کفر و استکبار و صهیونیست در واقع به دنبال ناامنی، اختلاف و تفرقه میان ملت های مسلمان است.

امام جمعه شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: امروز ایران مقتدر و رهبر حکیم جمهوری اسلامی ایران در دنیای مسلمانان الگو است و ملت ما بیدار، بابصیرت و هوشیار می باشد.

حجت الاسلام جباری گفت: اگر کشورهای عربی منطقه در برابر توطئه و مکر استکبار می ایستادند آمریکا جرات نمی کرد موضوع انتقال قدس شریف را مطرح کند.

وی در ادامه با اشاره به طرح تفکیک زباله از مبدا ادامه داد:با اجرای این طرح و جداسازی زباله های تر و خشک می توان به محیط زیست، دولت و کشور کمک کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر در بخشی از سخنانش به عوامل استحکام خانواده ها اشاره کرد و گفت:شادی و شادمانی در خانه و خانواده یکی از عوامل استحکام خانواده هاست که این روزها مورد غفلت قرار گرفت.

حجت الاسلام جباری اظهار کرد:محبت به همدیگر، ابراز علاقه و احترام گذاشتن، شادی و صمیمیت از عوامل تاثیرگذار در سلامت خانواده ها می باشد.

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید