خانه / اخبار / امام جمعه شهرستان بهشهر: خبیث‌تر از داعش نمی‌یابیم و یقین بدانید که داعش جدا از آمریکا، انگلیس و وهابیت نیست
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: خبیث‌تر از داعش نمی‌یابیم و یقین بدانید که داعش جدا از آمریکا، انگلیس و وهابیت نیست

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سیدعربعلی جباری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بهشهر اظهار کرد: مراعات اخلاق اسلامی اساس استحکام خانواده‌ها و موجب ایجاد روابط صمیمی  میان اعضای خانواده‌ها می‌شود.

وی با اشاره به سلامت خانواده‌ها افزود: سلامت خانواده سلامت جامعه را به دنبال دارد و یک جامعه سالم به سلامت خانواده‌ها بستگی دارد.

امام جمعه شهرستان بهشهر با بیان اینکه مراعات اصل اخلاق یکی از راه‌های حفظ و سلامت خانواده است، بیان کرد: رعایت اصل محبت در میان خانواده موجب دلدادگی اعضای خانواده به همدیگر  سبب می‌شود تا توجه خانوداه به هم بیشتر و از گرفتاری اعضای خانوداه به آسیب های اجتماعی جلوگیری می‌کند.

خطیب نماز جمعه شهرستان بهشهر بابیان اینکه گستره فرهنگ اخلاق فقط مختص  زن و مرد نیست، تصریح کرد: گستره فرهنگ اخلاق فقط به زن و مرد ختم نمی‌شود بلکه باید والدین ارتباط سالمی با فرزندان خود برقرار کنند تا آنها را از برقراری ارتباط با افراد ناباب مصون بدارند.

حجت الاسلام جباری به استناد به آیه ۷۶ سوره نساء اظهار کرد: شکست و نابودی پایان خط طاغوت و راه شیطان، اساس جهان اسلامی تنها برای حفظ دین خدا و حاکمیت ارزش‌های الهی است و همچنین ضعف نقشه‌های دشمن و رو به زوال بودن اهداف پلید دشمنان از مهم‌ترین پیام‌های این آیه بشمار می‌آید.

وی با تاکید بر برگزاری جشنی بزرگ در شهرستان گفت: امسال هفته بسیج را باید در شهرستان پررونق‌تر برگزار کرد و اعلان شادی و سرور کرد تا همگان طعم شیرین این وعده صادق را بچشند.

امام جمعه شهرستان بهشهر با اشاره به وحشیگری‌های داعش بیان کرد: هرچه تاریخ را مرور می‌کنیم خبیث‌تر از داعش نمی‌یابیم، یقین بدانید که داعش جدا از آمریکا، انگلیس و وهابیت نیست.

مسؤول حوزه علمیه امام صادق (ع) بهشهر گفت: بنیانگذار اصلی داعش اوباما رئیس جمهور گذشته است و نتیجه این حمایت و پدیده شوم نابودی کشورهای اسلامی عراق، سوریه، یمن و.. بوده است.

حجت الاسلام جباری با بیان اینکه اگر رهبری عالی مقام ایران حضرت آیت‌الله خامنه ای (حفظه‌الله) نبود ما به پیروزی نمی‌رسیدیم، افزود: یکی از شخصیت‌های سیاسی عراق رمز موفقیت شیعیان در کل جهان را وجود مبارک حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (حفظه الله) دانست و اذعان داشت اگر این رهبری نبود وضعیت ایران بهتر از سوریه و یمن و.. نبود.

وی اظهار کرد: علمای بلاد اسلامی باید بداند که همه در برابر ذات مقدس خدای سبحان و دین مسؤول و پاسخگو هستند.

امام جمعه شهرستان بهشهر در پایان گفت: تنها راه نجات دنیای بشریت و تنها راه رهایی از این نکبت و انحطاط نفاق  پیروی از کتاب قرآن و عشق و دلدادگی به ساحت مقدس عصمت و طهارت امامان است.

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید