خانه / خطبه های نماز جمعه / امام جمعه موقت بهشهر:مردم در جریان انقلاب با بصیرت به میدان آمدند
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه موقت بهشهر:مردم در جریان انقلاب با بصیرت به میدان آمدند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، امام جمعه موقت شهرستان بهشهر در خطبه عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته بر رعایت اصل تقوا در جامعه تاکید کرد و گفت: در قرآن آیات فراوانی خطاب به مومن آمده و دلیلش اینست که شیطان با غیر مومن کاری ندارد.

حجت الاسلام  سید عسگری هاشمی نسب گفت: در بعضی از آیات قرآن آمده کسانی که بخواهند از روی ظلم و غیرتجارت به اموال یکدیگر تعدّی و تجاوز کنند گناه زیادی است و حتی در بعضی از آیات خوردن مال از روی ظلم و تعدّی به برافروختن آتش در شکم تعبیر شده است.

وی ادامه داد: مراد از باطل، خوردن مال از روی ظلم و یا کم ارزش کردن مال است و در جامعه ای که اقتصاد مریض باشد مانع رشد و پیشرفت آن جامعه است.

امام جمعه موقت بهشهر گفت: مردم در جریان انقلاب با بصیرت به میدان آمدند و تا پای جان برای براندازی نظام شاهنشاهی تلاش کردند.

حجت الاسلام هاشمی نسب با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: مسئولین در حد توان مشغول خدمتند و با توجه به مشکلاتی که از سوی استکبار جهانی متوجه کشور می شود مسئولین باید خدمات گسترده ای را به مردم ارائه دهند و اصل راهپیمایی کسی را محکوم نکرد زیرا در همه دنیا مرسوم است که مردم در خیابان ها، پارک ها و جلوی ادارات حضور پیدا می کنند تا حرفشان را به گوش مسئولان برسانند و این در همه جای دنیا مرسوم است.

وی تصریح کرد: موضوعی که اهمیت دارد اصل بصیرت است که افراد معترض را با افرادی که مخالف نظام هستند جدا می کند.

 

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید