خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر:انقلاب اسلامی استمرار حرکت انبیا و اولیا است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر:انقلاب اسلامی استمرار حرکت انبیا و اولیا است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری امام جمعه معزز شهرستان بهشهر در جمع کارکنان و کارمندان اداره دخانیات این شهرستان اظهار داشت: شیعیان ما سه امتیاز دارند که نخستین آن اینکه شیعیان ایمان دارند و تسلیم امر خدا هستند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دونظریه و تئوری را شکست داد، افزود: نظریه مارکسیسم که می گفتند دین افیون ملت هاست و نمی تواند مردم را به صحنه بیاورد دین عامل عقب گرد است و به همین خاطر آنها بیش از ۷۰سال با خدا مبارزه کردند و در نهایت انقلاب اسلامی این تئوری را شکست داد.

امام جمعه شهرستان بهشهر بیان کرد: انقلاب آمد مردم را به حق دعوت کرد و این نظریه شکست خورد. امام فرمود: ما صدای شکستن استخوان های کمونیست را می شنویم و این ره آورد بسیار مهم انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام جباری گفت:  مدل دموکراسی می گفت دنیا به صورت دهکده ای است، یک کدخدا دارد و آن کدخدا نیز آمریکاست. بعد از شکست شوروی سابق دیگر مردم کل دنیا یک ارباب دارند و آن آمریکا است که انقلاب اسلامی این نظریه را نیز شکست داد.

وی با اشاره به بیانات امام راحل ادامه داد: آمریکا شیطان بزرگ است و آمریکاست که منشا همه خرابی ها، بدبختی ها، ظلم و تبعیض و بی عدالتی هاست.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر بیان کرد: در راس انقلاب اسلامی یک مرجع، عارف، فقیه، متکلم، فیلسوف و مفسر قرار دارد شخصیتی که جامع همه ویژگیهای رهبری را در خود دارد و این انقلاب نیز استمرار حرکت انبیا و اولیا است که به دنبال نجات مردم است.

حجت الاسلام جباری گفت: شعار محوری انقلاب ما استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که همه مردم در تظاهرات این شعارها را مطرح می کردند.

وی با بیان اینکه ایمان، یقین و معرفت می توانند موتور حرکت دنیای اسلام باشند افزود: سعی کنید ایمان را در خودتان تقویت کنید؛ دین را برای خودمان نخواهیم بلکه خودمان را برای دین بخواهیم.

امام جمعه بهشهر گفت: ایمانی که امام رضا می گوید همان ایمانی است که در برابر مامون و رژیم سلطنت می ایستد  امام به راهش و هدفی که در سر داشت ایمان داشت و مهتر آنکه امام به پروردگارش ایمان داشت و می خواست نظامی براساس فقاهت،عدالت و آگاهی و علم در ایران شکل بگیرد.

حجت الاسلام سید عربعلی جباری تصریح کرد: ما برای براندازی رژیم شاه، جدی به میدان آمده بودیم  اعتصاب، تظاهرات، راهپیمایی و تمام زندگی ما مبارزه بود تا رژیم فاسد برکنار شد. بعد از پیروزی انقلاب جنگ ۸ ساله را بر ما تحمیل کردند که دوباره ملت جدی به صحنه آمد و یک وجب از خاک ایران در این جنگ با کشورهای زورخواه و زورمدار از دست نرفت.آقایان، مسائل امروز را نیز جدی بگیرید امروز دشمن با جنگ نرم جلو آمد؛ همین تلفن همراه می تواند به فرزندانمان  آسیب بزند.

وی با بیان اینکه مشکلات مردم را جدی بگیرید ادامه داد: دومین خصیصه یک ملت انقلابی اینست که همیشه گوش به فرمان رهبری است هانتیگتون راجع به انقلاب و حرکت انقلابی که چرا این همه در دنیا توطئه می کنند اما انقلاب اسلامی ایران محکم تر از هر زمان می شود؟ می گوید: تنها مشکلی که برابر غرب نسبت به انقلاب اسلامی وجود دارد اینست که در راس این انقلاب سیدی است به نام رهبر انقلاب که مردم ایران به این رهبر اعتقاد دارند.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت:سومین امتیاز انقلاب اینست که شیعیان ما نسبت به دشمنانشان اظهار تنفر و بیزاری می کنند.

 

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید