خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: برای ورزش شهرستان تلاش کنید
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: برای ورزش شهرستان تلاش کنید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری امام جمعه معزز شهرستان بهشهر در جمع  روسای هیئت های ورزشی شهرستان بهشهر اظهار کرد: همه ما برای تعالی ، رشد و تکامل خود و شهرستان تلاش می کنیم  قرآن می فرماید” عاملی که به توسعه،رشد و تکامل کمک می کند الگو است.هر جامعه ای اعم از جامعه ورزشی، هنری تا جامعه سیاستمداری و دینی به الگو نیاز دارد.

وی افزود: قرآن در مسائل دینی نیز بر الگو تاکید کرد و فرمود” بدانید پیغمبر اکرم اسوه و مقتدای خوبیست از او تبعیت کنید. پیغمبر مقتدا، اسوه و الگوی شماست اگر می خواهید ره به جایی ببرید به پیغمبرتان رجوع کنید.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: پیغمبر در تلاش، صداقت و راستی و امانت داری الگو است. در جامعه اسلامی مسئول باید تلاش کند.ملت ما نه تنها احساس خستگی نمی کند بلکه خستگی را خسته می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین جباری بیان کرد: پیغمبر در توسعه نیز الگو بود.روزی مدینه را یثرب می گفتند که شهر مخروبه ای بود و با تلاش پیغمبر مدینه النبی شد. خدا می فرماید” اگر کسی تلاش منظم داشته باشد من خدا اجرش را ضایع نمی کنم.

وی ادامه داد: تلاش باید براساس الگو باشد. از وقتی آقای آذری آمدند ورزش شهرستان کمی دچار تحول شد.یکی از عوامل موثر در رشد همان انتخاب الگو و الگو پذیری است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر گفت: الگوپذیری بهترین راه رشد است. در مسائل دینی و همه ابعاد زندگی، مقام معظم رهبری الگوی ما هستند.

حجت الاسلام جباری گفت:  امروز جامعه ورزشی در اختیار شماست تا زمانی که می توانید کارساز باشید برای ورزش شهرستان تلاش کنید.

 

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید