خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر:مردم نباید از گرانی، تبعیض، بی عدالتی رنج ببرند
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر:مردم نباید از گرانی، تبعیض، بی عدالتی رنج ببرند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری امام جمعه محترم شهرستان بهشهر  در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع مردم بهشهر اظهار کرد:۲۲ بهمن یادآور خاطره روزهایی است که مردم ما پا به عرصه ی مبارزه گذاشته اند مردم وفادار، انقلابی، مجاهد و زمان شناس و به تعبیر مقام معظم رهبری مردم لحظه شناس هستند، ۲۲ بهمن یاد آور روزهایی است که مردم پا به عرصه مبارزه گذاشتند و رژیمی را سرنگون کرده اند و نظام الهی مبتنی بر ولایت، فقاهت و عدالت را برقرار کردند و یک لحظه تابه امروز آرامش و قرار نداشتند.

وی افزود: ۲۲ بهمن یاد آور فریادهای طنین انداز مردم بود که می گفتید “سرنگون می کنیم رژیم پهلوی را، برقرار می کنیم حکومت علی را”، ۲۲ بهمن صدای رسای امام ما،فریاد معمار کبیر انقلاب هنوز در گوش ها طنین انداز است که فریاد می زد “محرومان، مستضعفان و ای همه مظلومان به پا خیزید علیه دنیای کفر، ستم و استکبار و تا حقتان را نگیرید از پای ننشینید و بدانید هرچه شما از خودتان شجاعت و ایمان نشان دهید دنیای کفر به عقب خواهد رفت.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: ۲۲ بهمن نوید بخش روزهای درخشانی است که ملت های محروم و مستضعف جهان از یوغ استعمارگران خود را رها یافته و نجات یافتند.

حجت الاسلام جباری بر ضرورت شناخت شخصیت امام راحل تاکید کرد و گفت: امام امت را باید نسل چهارم انقلاب اسلامی بشناسند. امام را باید بازنشانی کرد؛ شخصیت امام را یکبار دیگر به گوش نسل جوان برسانیم.

وی بیان کرد: امام آن شخصیتی است که تاریخ ساز شد.امام آن شخصیتی است که تحول ایجاد کرد. امام آن شخصیتی است که به تعبیر آن شخصیت سیاسی جهانی فرمود”امام رهبر دنیای بشریت است که توانست در مقابل کفر و استکبار بایستد و امروز امام را به عنوان یک رجل قهرمان، سیاستمدار می شناسیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر گفت:رهبر کبیر انقلاب روح تازه ای در کالبد ملت بزرگ ایران دمید و ملت ایران را متحول و متغیر ساخت.

حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری خاطرنشان کرد: امام مردم را به انقلاب دعوت کرد و پای یاری دین خدا فراخواند. به فضل الهی مردم  دعوت امام را لبیک گفتند و خدا به برکت نعمت دعوت به مردم ما ۶ فضیلت داده است که دوست داشتن خدا نخستین فضیلت است.

وی افزود: یادمان نرود فریادمان الله و رهبر ما روح الله بود. فریاد ما الله اکبر و لااله الا الله بود امام صادق (ع) فرمود” ایمان یک مومنی به کمال نمی رسد مگر آنکه خدا در زندگی برایش همه چیز باشد. خدا را در زندگی بر همه چیز ترجیح دهد.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: امروز ملت ما ملتی وفادارند. ملت ما دوستدار خدا گشته اند و محبوب خدا شده اند. ملت ایران محبوب و عزیز خدا شد. ملت ایران آنچنان محبوب خدا شد که لحظه به لحظه امدادهای الهی شامل حال این ملت شد که یکی از آنها جریان طبس و نابودی لشکر ابابیل آمریکا در منطقه طبس شد.

حجت الاسلام والمسلمین جباری بیان کرد: سومین فضیلت مومن اینست که مردم نسبت به هم مهربان، متحد، با وفا و صمیمیت و با محبت باشند.این ملت مجاهد در راه خداست. این ملت ۸سال جنگ را با شهادت، ایثار، فداکاری، شهدای مدافع حرم و امنیت همیشه مجاهد و درصحنه است. به تعبیر مقام معظم رهبری ملت ما زمان شناس و لحظه شناس است و هیچگونه ترسی به خود راه نمی دهد.

وی ادامه داد: مردم شهرستان بهشهر نه تنها خسته نمی شوند بلکه خستگی را خسته می کنند.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: حضرت صدیقه کبری در یک بیانی در قالب دعا سه مطلب مهم را از خدا می خواهد۱-قوت در دین ۲-بصیرت در فهم آیات قرآن ۳-فهم و درک اسرار حکومت الهی قوت در دین یکی از شاخصه های ملت انقلابی ما است که در دین، دیانت و دینداری مقتدرند.

حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری بیان کرد:  اگر ملتی قرآن شناس باشد هیچ گاه به ضعف، سستی و ناامیدی گرفتار نمی شوند. قرآن کریم تحول در انسان ایجاد می کند خداوند شما را عدل، انصاف و احسان فرا می خواند و از فحشا، منکرات و فریب دادن به هم برحذر می دارد. حکومت الهی، جمهوری اسلامی حکومت شهدا، عادلان، صالحان، مستضعفان و محرومان است.

وی ادامه داد: مسئولان بزرگوار؛ این مردم شایسته ی خدمتند. این مردم نباید از گرانی، تبعیض، بی عدالتی رنج ببرند. بیایید دست به دست هم دهیم و برای مردم کار کنیم.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: با همکاری و همت والا می توانیم مشکلات را حل کنیم و تا آخرین نفر، آخرین قطره خون و تا آخرین گلوله از راه انقلاب عقب نمی نشینیم. ان شاالله در سال آینده مسیر راهپیمایی از میدان قدس به سمت پارک ملت خواهد بود.

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید