خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: عده ای می خواهند شریعت و طریقت را به جان هم بیندازند
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: عده ای می خواهند شریعت و طریقت را به جان هم بیندازند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، حجت الاسلام و المسلمین حاج سید عربعلی جباری امام‌جمعه معزز شهرستان بهشهر در گردهمایی مدیریت جهادی، اقدام و عمل در حسینیه قتلگاه اظهار کرد: چهار رکن در پیشرفت و ترقی جامعه تاثیرگذار است. جامعه ای مترقی است که به زیرساخت های خودش و هم به معاد خودش توجه دارد.اعتقادات، ایمان، تقوا، صداقت، امانت، محبت، انصاف و عدالت نخستین عامل موثر در پیشرفت جامعه است.

وی با بیان اینکه افق دید نماینده شرق مازندران روشن ‌است افزود: دومین عامل موثر توجه به کارهای اساسی و زیربنایی است.به تعبیر قرآن کارهای شایسته انجام‌دهید. ببینید روستاهای ما چه نیازهایی دارند؟ نیازها را اولویت بندی کنید.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر گفت: عامل دیگر ، دعوت به تلاش، سعی و کوشش و جهاد است.هیچ کس حق ندارد جلوی پیشرفت شهر خودش سنگ‌اندازی کند یا حمایت و کمک نکند.همدیگر را مقصر نگیرید بهم‌ کمک کنید.همدیگر را به پای کار آمدن با نیت خالص و با اعتقاد تشویق کنید.همدیگر را تخریب نکنید.

حجت الاسلام جباری بیان کرد: ایران ام القرآی دنیای بشریت شناخته شده است.باید به پروژه های کلان فکر کرد.باید صادرات و زیرساخت های اقتصادی را تقویت کرد.باید نواقص را شناسایی کرد وبرای رفع نواقص تلاش شود.

وی ادامه داد: دشمنان ما گاهی یک واژه را کلید می زنند و براساس آن به مسلمانان ظلم‌می کنند مثلا حقوق بشر، حربه را بایستی نظام سیاسی اسلام از دست دنیای کفر بگیرد.می گویند حقوق بشر اما حقوق بشر را مراعات نمی کنند.ما هم‌کلیدواژه داریم کلیدواژه ما ولایت است. همه زیر چتر ولایت کار کنیم نه اینکه چوب لای چرخ بگذاریم.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: از نماینده تان بخواهید در سنگر قانون گذاری، قانون را تسهیل کند.الان ما در همه چیز در دست انداز افتاده ایم.مسئولیت امام جمعه و نماینده مجلس را بشناسید متاسفانه گاهی جا به جا می شود.

حجت الاسلام جباری گفت: رکن چهارم پیشرفت، استقامت است. اگر برای پیشرفت شهر خودمان مقاوم و بااراده نباشیم‌نمی توانیم.قرآن‌می فرماید” مومنان، همدیگر را به صبر ، بردباری و به حق دعوت کنید.این ‌انقلاب حق است.

وی ادامه داد: عده ای در تهران تحت عنوان اشرار فرقه ای آن شرارت را ایجاد کردند و می خواهند مذهب را آلوده کنند و شریعت و طریقت را به جان هم بیندازند.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید