خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / ارائه گزارش عوامل پلیس راه شهرستان بهشهر در کشف مواد مخدر
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

ارائه گزارش عوامل پلیس راه شهرستان بهشهر در کشف مواد مخدر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، عوامل پلیس راه شهرستان بهشهر  با امام جمعه محترم شهرستان بهشهر دیدار کردند و در طی این دیدار ، گزارش کاملی از کشف ۳۱۳ کیلوگرم مواد مخدر خدمت ایشان ارائه نمودند.

چند روز گذشته براساس گزارشی مبنی بر جابه جایی مقدار قابل توجهی تریاک در یک دستگاه اتوبوس، پلیس راه بهشهر با هماهنگی قضایی و اقدامات اطلاعاتی خودروی مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند و دو نفر دستگیر شدند.

امام جمعه معزز شهرستان بهشهر از تلاش و زحمات شبانه روزی نیروهای انتظامی و پلیس راه تشکّر و قدردانی کرد و گفت: در دنیای امروز دشمنان تلاش می کنند تا با همه توان به نظام اسلامی و روحانیت ضربه بزنند.

حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری با بیان اینکه دشمن اسلام زدایی را شعار و محور قرار داد، افزود: دشمن با همه وجود به میدان آمد و برای نابودی نهاد خانواده تلاش می کند و کارشناسان امور سیاسی و بین الملل  که نقطه مقابل نظام ولایی هستند معتقدند باید از درون نظام را با بحران و آسیب مواجه کرد.

وی بر افزایش میزان تعهد نیروهای انتظامی ، امنیّتی و پلیس راه تاکید کرد و ادامه داد: باید با هوشیاری در برابر آنها ایستاد زیرا آنها با اسلام شیعی و اسلام ِ ضدِّ ظلم مخالف هستند.

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید