خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / جلسه شورای فرهنگ عمومی در دفتر امام جمعه محترم شهرستان بهشهر
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

جلسه شورای فرهنگ عمومی در دفتر امام جمعه محترم شهرستان بهشهر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری در دفتر امام جمعه محترم شهرستان بهشهر برگزار شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر در این جلسه ضمن خیر مقدم به اعضای محترم جلسه حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و سخنی از پیامبر اکرم(ص) بیان نمود که فرمودند مردم اگر بدانند در ماه مبارک رمضان چه آثار و حقایقی نهفته است دوست می داشتند تمام سال ماه رمضان باشد. ما مردم خیلی از مسائل را نمی دانیم.

حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری در این ماه  همه را به شناخت خداوند و شناخت خود و دیگران  توصیه کرد و افزود: ماه رمضان یک فرصت است. فرصت ارتباط با حضرت حق و فرصت بندگی است.

وی خاطرنشان کرد: باید ظرفیت در شهرستان شناسایی و وظایف هر یک از دستگاه ها نیز مشخص گردد و در این خصوص برای برندسازی محصولات باید میزان مرغوبیت کالاها و خدمات در نظر گرفته شود.

امام جمعه شهرستان بهشهر در ادامه به تحریم های اقتصادی اشاره کرد وگفت: بنابه فرمایشات مقام معظم رهبری دشمن در پی این است که مردم را از نظر امر معاش در تنگنا قرار دهد و ظیفه ما مسئولین  رفع این تنگناهاست چیزی که اکنون در این تحریم ها باعث دلگرمی مردم می شود استفاده از کالاهای ایرانی جهت رونق اقتصادی و بحث اشتغال در جامعه است.

حجت الاسلام والمسلمین جباری در ادامه از اعضای جلسه خواست تا نسبت به ارائه راهکارها به دبیرخانه شورا اقدام نمایند.

وی در پایان گفت: باب ارتقاء برای تولید داخلی به سوی همه تولید کنندگان بازگردد از تولیدات داخلی به طور جدی حمایت گردد. بستر برای تولید باید آماده شود ومردم باید در مصرف قانع باشند. مسیر استفاده باید عوض شود از آموزش و پرورش گرفته تا دانشگاه، مصلی و..

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید