خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / پیام تبریک امام جمعه محترم شهرستان بهشهر بمناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پیام تبریک امام جمعه محترم شهرستان بهشهر بمناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، امام جمعه محترم شهرستان بهشهر در پیامی فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به مردم متدین و ولایی شهرستان بهشهر تبریک و تهنیت گفتند.

 

متن پیام به شرح زیر است:

“شَهرُ رَمَضان الّذی اُنزِلَ فیهِ القُرآن هُدی لِلنّاسِ  و بینات مِنَ الهُدی و الفُرقان”

فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه معرفت و شناخت، ماه توبه و مغفرت، ماه عبادت و بندگی، ماه خودسازی نفس، ماه خدا، ماه نزول قرآن، ماه پیامبر(ص) و ماه امیرالمومنین(ع)، ماه نزول رحمت و ضیافت بیکران الهی و ماه شکستن بت های نفس  وسجده ی عشق بر درگاه معبود یکتا و نامتناهی را به مردم شریف و مومن شهرستان بهشهر که همواره با تقوا و ایمان، تقرب به رحمت واسعه الهی را اصلی ترین هدف خود می دانند و با استفاده از فرصت های نورانی ماه رجب و شعبان، خود را مهیای ضیافت الهی نموده اند، صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم.

ماه رمضان فرصتی است  برای ارتباط بیشتر با خدای سبحان، ماه ازدیاد تقوا و تقویت اراده که انسانها میتوانند به برکت ماه رمضان اراده را در خود قوت ببخشند تا بتوانند از بداخلاقی های امروز که در جامعه به چشم می آید، دوری کنند.

امیدوارم همگی از سفره پربرکت فیوضات ربوی در این ماه مبارک به نحو مطلوب بهره مند شویم و با تهذیب نفس و خضوع و خشوع در قبال پروردگار جهانیان، دل ها و جان ها را در آسمان رحمت واسعه الهی جلا داده و محیطی سرشار از نشاط و معنویت در سطح شهرستان ایجاد کنیم.

تقاضا مندم در ماه مبارک رمضان، اعضای خانواده مقابله قرآن داشته باشند و در ماه بهار قرآن دلها را بهاری سازید همچنین از همگان می خواهم حرمت این ماه را نگه داشته و با امر به معروف و نهی از منکر با زبانی لین و نرم نگذارید حرمت ماه خدا شکسته شود و روزه خواری علنی صورت گیرد.

دراین ایام خبر خارج شدن آمریکای بدعهد، آن شیطان بزرگ به تعبیر امام خمینی (ره) از برجام، همان برجامی که به تعبیر زیبای امام خامنه ای(حفظه الله) که در انروزها فرمودند من به این مذاکرات خوش بین نیستم را شنیدیم ما مردم ولایتمدار شهرستان بهشهر در یک حرکت انقلابی ، برجام را به آتش می کشیم و گوش به فرمان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای هستیم.

ان شاالله با قدرت هر چه تمام تر فعالیت های هسته ای مان را گسترش خواهیم داد و حوزه اقتصاد مقاومتی را تقویت خواهیم کرد و هم چنین، حمایت از کالای ایرانی را برای اشتغالزایی جوانان بیکار افزایش خواهیم داد.

در پایان از خداوند قبولی طاعات و عبادات همه برادران و خواهران عزیز را در خودسازی و تزکیه از خداوند متعال مسالت دارم و از همه شما بزرگواران ملتمس دعای خیر در مظان اجابت هستم.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

الاحقر سید عربعلی جباری

اردیبهشت ۹۷ مصادف با رمضان ۱۴۳۹

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید