خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / مسئولین تمام ظرفیت شهر را در اختیار نماز جمعه قرار دهند
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

مسئولین تمام ظرفیت شهر را در اختیار نماز جمعه قرار دهند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، حجت الاسلام والمسلمین دکتر انتظاری  رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مازندران در جلسه ستاد نماز جمعه اظهار کرد: نماز جمعه از تهران به سراسر کشور  توسعه پیدا کرد  و امروز در ۹۰۰ شهر ، نماز جمعه اقامه می شود.

وی ضمن گرامیداشت یاد شهدای محراب، شهدای نمازجمعه در سراسر کشور و شهدای گرانقدر دوران ۸ سال دفاع مقدس افزود: این شهدا هدف ترور کور فرقه ها و گروهک های ضاله از جمله منافقین بیگانه پرست قرار گرفتند که امروز تفاله های این فرقه ها مانده است آنروز که امپریالیسم شعار می دادند امروز خودشان نوکر امپریالیسم هستند.

رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مازندران گفت: تعداد شهدای نماز جمعه در سراسر کشور ۳ هزار شهید، در استان مازندران ۸۸ شهید و در شهرستان بهشهر ۱ شهید به نام شهید مسعود سازگار است .

حجت الاسلام والمسلمین دکتر انتظاری با بیان اینکه در ۴۸ شهرِ ِ مازندران نماز جمعه اقامه می شود افزود:شهرستانِ ولایی، انقلابی و شهید پرور بهشهر یکی از شهرهایی است که نماز جمعه اش بسیار باشکوه و پررونق برگزار می شود. خدا رحمت کند آن مرد بزرگ، فقید سعید مرحوم حضرت آیت الله جباری  امام جمعه شریف و عزیز که در طی سال های انقلاب از ابتدای انقلاب تا آخرین لحظه عمرشان در این راه خدمت کردند. خدا را شاکریم که وجود مبارک امامت معزز جمعه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا جباری نه تنها این جایگاه را پُر کردند بلکه تقویت نمودند.

وی ادامه داد: امام جمعه محترم  با صبوری تمام و تلاش بی وقفه انسجام و وحدت ایجاد کردند. تلاش های ایشان در محافل، سخنرانی ها، حضورشان در جلسات با مسئولین و جلسات مردمی با قدرت و قوت با عشق و انگیزه خدمت رسانی می کنند. اجتماع عظیم توحیدی، عبادی ، سیاسی، جهادی و دفاعی و دشمن شکن توسط امامت معزز جمعه اقامه می شود و این اعضای ستاد اقامه نمازجمعه این شهرستان که همکاری دارند همچنان خوار چشم معاندان و مخالفان و دشمنان اسلام واهل بیت هستند  و حضورشان در صف قرارگاه فرماندهی جنگی در مصاف با تهاجم فرهنگی که در این قرارگاه فرماندهی و جنگ فرهنگی ما همچنان پررونق است در اجرای فرمانبرداری و منویات حضرت آقا رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای.

رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مازندران بیان کرد: حجت الاسلام المسلمین جباری خطیب توانمند در جلسات بسیار اثرگذارند و نظرات خوب ارائه می دهند و مطالبات منطقه را جامع گزارش می دهند و پیگیر هستند. گاهی دوستان یادشان می رود امام جمعه منصوب ِآقاست. ما موظفیم از تریبون نماز جمعه مطالبات مردم را به گوش مسئولین برسانیم و متقابلا خدمات شاسته مسئولین به اطلاع مردم برسانیم و امید در جامعه ایجاد کنیم متاسفانه فضاهای مجازی که امروز در دست دشمن کارگردانی می شود گاها مورد سوء استفاده قرار گرفت. ماییم که بحث بصیرت افزایی را در خطبه های پرمحتوا  و باکیفیت نمازجمعه روشن می کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر انتظاری گفت: در جهت ارتقای کیفیت و شکوفایی نماز وحدت آفرین جمعه  حضور جوانان موثر است. نمازجمعه شهرستان بهشهر از شهرهای پرجمعیت ما در نماز است من از حضور همه جوانان ستادی و اجرایی تقدیر و تشکر دارم.

وی بر ارتقای کیفیت و شکوفایی نمازجمعه با حضور جوانان و تجهیز حداقل رفاهی برای حضور در نماز جمعه تاکید کرد و گفت: باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد شورای اداری شهر ظرفیت بسیار بالایی دارد که در خدمت نماز است. مسئولین باید تمام ظرفیت را در اختیار نماز جمعه قرار دهند.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید