خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: تحرّکات دشمن نشانه ی ضعف و ذلت آنهاست
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: تحرّکات دشمن نشانه ی ضعف و ذلت آنهاست

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان بهشهر در جمع اعضای شورای پایگاه بسیج شهید فکوری بهپاک گفت: انقلاب ما با محوریت مبتنی بر ولایت ایجاد شد و تا به امروز استمرار داشت. نقطه ی مقابل این انقلاب و نظام اسلامی، استکبار با محوریت امریکا است. در طول این ۴۰ سال انقلاب، مقاومت، ایستادگی، پایمردی، صبوری، روحیه ی ایثار، جهاد، شهادت، نورانیت، عدالت در جبهه اسلام و انقلاب اسلامی شاهد بودیم و  دشمن نیز تمامی شیطنت ها، تفرقه ها، نابرابری و ظلم ها را به کار گرفت.

وی افزود: این دشمنی ها در حدی است که امروز ملت ما را در فشار و محاصره ی شدید قرار می دهند همه توطئه ها را برای فشار اقتصادی به کار گرفتند و شکست خوردند. سعی کردند با ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم و ترویج شایعات، روحیه ی مردم را تضعیف کنند و فشارهای رسانه ای و تبلیغاتی با هجمه های سنگین داشتند اما چه شد که انقلاب ما ماندگار و دل نشین شد؟

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر گفت: این امام حسین است که همه را به میدان می آورد. در مکتب شیعه اجتماع میلیونی داریم که نام حسین این مردم را به میدان می آورد و اعتقاد به مهدویت و منجی داریم دشمنان از این اعتقاد و حضور مردم می ترسند. ملت از مکتب عاشورا درس آموخت.

حجت الاسلام والمسلمین جباری عنوان کرد: قرآن می فرماید اهل بیت جامع همه فضایل و بدور از هرگونه عیوب هستند. کلام آنها نور و روشنایی و کارشان خیر است. روزی امام حسین را کشتند تا اثری از این امام بزرگوار نباشد اما  امروز امام حسین محور وحدت اسلامی است اگرچه دشمن تحرکاتی دارد اما این نشانه ی ضعف و ذلت دشمن است.

وی  با بیان اینکه ایران با ظلم و ستم سازگاری ندارد ادامه داد: اهل بیت طاهر و پاکیزه بودند، نیت هایشان خالص بود و به دنبال رشد، هدایت و راهنمایی مردم بودند. امام حسین به مردم بصره گفت این قیام من برای نجات و هدایت شما مردم است تا ملت بصیر و بیدار باشد. امروز دشمن می خواهد ما را با تحریم اقتصادی از پای درآورد. در برابر این شیطنت های دشمن یک راه بیشتر نداریم و آن اینکه تولید را افزایش و کیفیت تولید را ارتقا دهیم. بزرگترین جهاد همین است یعنی در همه ابعاد بایستی غنی باشیم تا به بیگانگان نیازمند نباشیم.

امام جمعه شهرستان بهشهر  بر افزایش تولید در عرصه های کشاورزی، دامپروری و صنعت تاکید کرد و گفت: دشمن رسما شعار می دهد ما می خواهیم ایران را فلج کنیم مردم، مدیران و همه بایستی متحد و پشت سر رهبر با بصیرت و مواظب نفوذ دشمن باشیم. جنگ رسانه ای و تبلیغاتی دشمن بسیار بالاست باید آگاه و هوشیار بود.

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید