خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه بهشهر: غدیر تجلی حکومت مردم در نظام الهی است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه بهشهر: غدیر تجلی حکومت مردم در نظام الهی است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، جلسه ستاد برگزاری نمازجمعه بهشهر با حضور امام جمعه، سرهنگ شجاعی، مهندس خاکسار و پدر مدافع حرم جاویدالاثر سید سجاد خلیلی و اعضای ستاد در دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر برگزار شد.

امام جمعه شهرستان بهشهر در این جلسه بر حضور مدیران و ارائه ی گزارش عملکرد تاکید کرد و گفت: اعضای ستاد نماز جمعه باید از پیشرفت شهرستان و اقدامات انجام شده مطلع شوند و بر همه امور و مسائل آگاه باشند  اعضای ستاد نمازجمعه بایستی بر اطلاعات شهرستان اِشراف کامل داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین جباری  یادآور شد: به مناسبت هفته دولت بیش از ۳۰ پروژه در شهرستان بهشهر افتتاح و کلنگ زنی می شود.شهرداری بهشهر به مکان دیگر منتقل می شود. این خدمات از برکات نظام است. از روحانیت خوب بهره بگیرید و از این ایام استفاده کنید ماه ذی الحجه متممِ اربعین حسینی است.

وی ادامه داد: اگر مدیریت مبتنی بر ایمان باشد محبوبیت، اعتقاد، صداقت، دوستی و مهربانی می آورد. اگر مدیریت براساس منافع، مطامع باشد به سرانجام نمی رسد. مدیریت کربلا و کربلا آفرینان مبتنی بر ایمان بود آنها به امامشان ایمان داشتند. دشمن همه ظرفیت  و توانش را به کار می گیرد تا مردم از نماز و دین جدا شوند در نهایت ارزش های دینی در میان مردم کمرنگ شود. ۱۸ هزار نفر با مسلم بن عقیل بیعت کردند اما چه شد که در شب آخر از مسجد کوفه  بیرون آمد یک نفر نبود که او را تعارف کند. جناب مسلم در کوچه های کوفه سرگردان بود. نفوذ یعنی همین. منافق با چهره های گوناگون وارد می شود .گاهی با چهره ی حزب اللهی  از انقلاب و حیثیت نظام دفاع می کند اما باید هوشیار بود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر گفت: مردم بدانند اگر بخواهیم ولایت را تقویت کنیم بایستی نمایندگان ولایت فقیه را تقویت کنیم. در آستانه ی عید سعید غدیر همه اعضای ستاد موظفند در خدمت ولایت، آقا امیرالمومنین باشند. ستاد نماز جمعه در این هفته یک صفحه از فلسفه غدیر، اعمال غدیر و نقش امامت بنویسند. غدیر تجلی حکومت مردم در نظام الهی است. غدیر تجلی عدالت امامت است.

حجت الاسلام والمسلمین جباری تاکید کرد: به بانوان محجبه شهرستان بیشتر بها دهید امروز با خشونت نمی توان اقدام مثبتی انجام داد. سیره ی شهدا را بخوانید. اسلام به دنبال جذب افراد است. روز عید غدیر روز بازدید شیعیان است این روز را ارج نهیم و آن را در شهرستان تقویت کنیم.

وی گفت: نماز جمعه شهرستان بهشهر ظرفیت هایی دارد برای پیشرفت، وحدت و همدلی و ارائه گزارش مدیران در تریبون نمازجمعه از دستاوردهای عظیم انقلاب و رشد و تعالی شهرستان است. اگر ضعف و گلایه ای از مدیران شهرستان دارید به بنده اطلاع دهید. مردم ولی نعمت هستند. مقام معظم رهبری می فرمایند ما نوکری مردم را برعهده گرفتیم باید ارزش  و کرامت مردم را حفظ کنیم.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: از معنویت ماه ذی الحجه استفاده کنیم. دل ها را به هم رئوف و مهربان کنیم. ما به دنبال پیشرفت شهرستان باشیم. امروز باید به سمت پیشرفت  حرکت کنیم خود و افکار خودمان را محدود نکنیم.

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید