خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / دیدار رییس و پرسنل آتش نشانی با امام جمعه معزز شهرستان بهشهر
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

دیدار رییس و پرسنل آتش نشانی با امام جمعه معزز شهرستان بهشهر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ به مناسبت هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی، رییس و پرسنل آتش نشانی بهشهر با حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان بهشهر  دیدار کردند.

امام جمعه شهرستان بهشهر در این دیدار ضمن محکومیت حادثه ی تروریستی اهواز  به اهمیت کار نیروهای آتش نشانی اشاره کرد و گفت: نیروهای اتش نشانی بهشهر از نیروهای وفادار، دلسوز، فداکار، با محبت و مذهبی هستند که با وجود همه سختی ها و نبود امکانات کافی با قوت و قدرت در صحنه هستند و هنر یک مدیر است که در زمان بحران مدیریت خود را نشان دهد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری با بیان اینکه فرهنگ نجات همنوع در زمان بحران باید نهادینه شود افزود: در حادثه ی اهواز افراد در معرض خطر به فکر نجات جان مردم بودند و این از انسانیت و حاکمیت ارزش های دینی در جامعه نشات می گیرد.

وی با اشاره به هفته دفاع مقدس ادامه داد:هفته دفاع مقدس نماد اقتدار، اتحاد، دلیری و شجاعت است. امریکا فکر می کرد می تواند ایران را در فشار قرار دهد اما واقعیت اینست که آمریکا فقط شکست خوردن را یاد گرفت. در ایران هشت سال جنگ به راه انداختند در نهایت شکست خوردند داعش را در منطقه پروراندند اما شکست خوردند. این حوادث اخیر نشانه ی عجز امریکاست. امریکا می خواهد با فشار اقتصادی، تبلیغاتی و روانی ایران را از پای درآورد و این نشان می دهد که انها در حال شکست هستند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر گفت: باید بیدار و هوشیار باشیم و اتحادمان را تقویت کنیم و قدرت خودمان را در اوج نداری ارتقا دهیم. اقتدار امریکا لطمه خورده و قدرت آمریکا دیگر قدرت موثری نیست.

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید