خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / جلسه ستاد برگزاری نماز جمعه با حضور امام جمعه معزز شهرستان بهشهر
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

جلسه ستاد برگزاری نماز جمعه با حضور امام جمعه معزز شهرستان بهشهر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ جلسه ستاد برگزاری نماز جمعه با حضور امام جمعه معزز شهرستان بهشهر، سرگرد بخشنده فرماندهی راهنمایی و رانندگی شهرستان و اعضای محترم ستاد برگزاری نماز جمعه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

امام جمعه شهرستان بهشهر در این جلسه ضمن تبریک ایام دهه ی فجر و تسلیت به شهادت رسیدن جمعی از پاسداران اظهار داشت: جلسه ستاد نماز جمعه در وهله ی نخست به دنبال بررسی کمبودها  وضعف های موجود و ارائه ی راهکارهایی برای بهبود وضعیت است و طبق روال در هر جلسه مسئولی دعوت می شود تا گزارشی مختصر به اعضای ستاد ارائه دهد و  در  هر چه بهتر و با شکوه برگزار کردن نماز جمعه به ستاد نماز جمعه شهرستان کمک کند.

حجت الاسلام والمسلمین جباری با تاکید بر نقد سازنده گفت:شهرستان بهشهر از شهرهای خوب و زیبایی استان مازندران است اما در کنار زیبایی مشکلاتی دارد از جمله ترافیک که باید به آن توجه شود البته زیرساخت شهر نیز باید لحاظ شود.

وی افزود: از اول انقلاب تا به امروز نماز جمعه به خوبی و با شکوه برگزار می شود اما بایستی حق بزرگان گذشته را مدنظر قرار دهیم. پیغمبر فرمود شما فرزندانتان را مثل زمان خود تربیت نکنید زمان شما یک زمان و زمان فرزندان زمانِ دیگری است. نماز جمعه ها را پربار کنیم و به دنبال رفع عیوبمان باشیم از جمله ترافیک اطراف مصلا.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر  تصریح کرد: خدمتگزاران به مصلا و نمازگزاران مانند خادمان امام رضا(ع) باشند  یعنی مهربان باشند و با ادب و احترام با نمازگزاران برخورد کنند.

حجت الاسلام والمسلمین جباری با تاکید بر بررسی کمبودها و ضعف ها گفت: همه باید به مسائل بهزیستی عنایت کنیم تا تسهیل شود. ما بایستی به سمت مقبولیت و جامعیت حرکت کنیم . طرح ها باید بعد از بررسی کارشناسی در شهر اجرا شود.

در ادامه ی این جلسه سرگرد بخشنده فرماندهی راهنمایی و رانندگی شهرستان  گزارشی خدمت امام جمعه محترم و اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان بهشهر ارائه داد.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید