خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه با حضور امام جمعه محترم شهرستان بهشهر
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه با حضور امام جمعه محترم شهرستان بهشهر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ جلسه ستاد برگزاری نماز جمعه با حضور امام جمعه معزز شهرستان بهشهر،  مهندس فیروزی شهردار، مهندس فلاحتی معاون عمرانی شهرداری، دکتر شکوهی عضو شورای شهر بهشهر، آقای رسولی مسئول حراست شهرداری و اعضای محترم ستاد برگزاری نماز جمعه برگزار شد.

امام جمعه شهرستان بهشهر در این جلسه گفت: واژه سلامت و بیماری برای همه محسوس است فرد سالم، با نشاط و شاداب لذت سلامت را درک می کند اما در مقابل فردِ بیمار است که برای بهبود بیماری تحت درمان است. همانطور باید برای بهبود وضعیت جامعه برنامه داشت.

حجت الاسلام والمسلمین جباری بیان کرد:اگر بخواهیم جامعه ی سالم، مقتدر و با امنیت داشته باشیم سه محور را باید مدنظر قرار دهیم نخست، وقتی به کار خوب امر می کنیم خودمان نیز آن کار را انجام دهیم و به آن پای بند باشیم. اگر می گوییم عدالت را مراعات کنید خود نیز عادل باشید. قرآن می فرماید وقتی می خواهیم مردم را به خوبی فرابخوانید خود به آن عمل کنید این اعمال مردم را به اسلام دعوت می کند. متاسفانه در جامعه ی امروز گاهی مچ گیری می کنیم. باید به هم کمک کرد. شهر ما زیباست آیا سالم است؟

وی ادامه داد: اگر چیزی بد است هم ما انجام ندهیم هم دیگران انجام ندهند. چرا حسادت و دروغ بد است؟ زیرا حسادت و دروغ جامعه را بیمار می کند. مردم نیز باید در زیبا نگه داشتن شهر تلاش کنند. همه حافظ شهر، دین و نماز جمعه باشیم. در روایت امده چه بسا عالِمی کشته ی جهل خودش شد مثل وهابیت آنها سلامت دنیای اسلام درک نمی کنند.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: همه مسئولین و مردم نسبت به نماز جمعه حساس باشند و اعضای ستاد کارامد و خلاق و اهل ابتکار باشند احساس می کنم حضور جوانان و دانشجویان در نماز جمعه شهرستان کم است. شورای شهر، مساجد و پایگاه های شهر و رابطین نمازجمعه فعال باشند. شان و کرامت و منزلت مهمانانی که به جلسه ستاد دعوت می شوند را حفظ کنیم. با همدیگر با محبت رفتار کنید.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید