خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / دیدار مدیرکل گمرک امیرآباد با امام جمعه محترم شهرستان بهشهر
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

دیدار مدیرکل گمرک امیرآباد با امام جمعه محترم شهرستان بهشهر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ به مناسبت سال جدید مهندس جمشیدی مدیرکل گمرک امیرآباد شهرستان بهشهر به همراه جمعی از پرسنل با حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان بهشهر دیدار و گفتگو کردند.

امام جمعه شهرستان بهشهر در این دیدار گفت: امام حسین می فرماید در راه حق تلخی ها و سختی هایی وجود دارد  برای برون رفت از مشکلات و سختی ها می توان با برنامه از این سختی ها عبور کرد. تعبیر حضرت این است که سختی ها و بلاها تلخ است اما استقامت و برنامه ریزی صحیح به آدمی کمک می کند لذا فرمود اگر تشخیص دادید راهی را که انتخاب کردید حق است استقامت بورزید اگر چه می بینید در این مسیر تلخی هایی وجود دارد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری بیان کرد: انقلاب ما انقلابی است که در دنیا از ویژگی هایی برخوردار است از لحاظ بزرگی، کرامت، امنیت، مردم و رهبری البته این انقلاب دشمنان زیادی دارد که باید همواره هوشیار و اگاه بود امسال حوادث طبیعی بر آن مزید شد.

وی ادامه داد: وقتی به این حوادث نگاه می کنیم به یاد سیره و جملات اهل بیت می افتیم. پیغمبر اکرم در روایت نورانی می فرماید ۴ نعمت بسیار بزرگ است که هیچ کس این نعمت ها را درک نکرد مگر آنکه از دست داد اول، فصل جوانی. انسان تا جوان است قدر جوانی را نمی داند. دوم، قدر حیات و زندگی را نمی دانند. سوم، قدر سلامتی چهارم، عافیت. قدر عافیت را مردم نمی دانند مگر کسانی که به بلا گرفتار شدند.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: امسال، سالِ رونق تولید است باید از این فرصت استفاده کرد. درست در موقعیتی که کشور نیاز به کمک دارد امریکا جلوی کمک ها را گرفت. درست در موقعیّتی که مردم، سپاه، ارتش و همه گرفتار سیل هستند  سپاه را تروریسم معرفی می کند این موارد بسیار مهم است باید دقت کرد.

در ادامه مدیرکل گمرک امیرآباد به ارائه ی آماری عملکرد یکساله گمرک پرداخت و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در منطقه به ویژه در شهرستان های بهشهر، نکا و گلوگاه  را از اهداف سازمان برشمرد که در همین راستا خدماتی به واحدهای تولیدی فعال جهت تسهیل و تسریع در تامین مواد اولیه موردنیاز ارائه می شود.

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید