خانه / اخبار / پیام تبریک امام جمعه بهشهر به تولیت آستان قدس رضوی
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پیام تبریک امام جمعه بهشهر به تولیت آستان قدس رضوی

حجت الاسلام و المسلمین جباری، امام جمعه شهرستان بهشهر در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد مروی به تولیت آستان قدس رضوی را تبریک گفت.

به گزارش «روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر» حجت الاسلام و المسلمین حاج سید عربعلی جباری، امام جمعه شهرستان بهشهر در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین حاج شیخ احمد مروی به تولیت آستان قدس رضوی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 برادر گرامی حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد مروی (دامت برکاته)

بدینوسیله انتصاب جنابعالی را به عنوان تولیت آستان قدس رضوی تبریک عرض می نمایم. افتخار خدمت به هشتمین شمس فروزان منظومه ی امامت و ولایت ، حضرت شمس الشموس ابوالحسن الرضا علیه السلام که از والاترین توفیق ها محسوب می شود بطور قطع ذخیره  ارزشمندی است که به فضل الهی یاری بخش جنابعالی در انجام موفق مسئولیتی که بر عهده گرفته اید خواهد بود.

بدون تردید حسن اعتماد رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (حفظه الله) نشان از صلاحیت های علمی، اخلاقی و مدیریتی توأم با ولایتمداری جنابعالی دارد .

در پایان دوام سلامتی و مزید توفیقات آن برادر ارزشمند را که همانا خدمت هرچه بیشتر به زائران آن حضرت و محرومان است در سایه عنایات و توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج) از درگاه احدیّت مسئلت می نمایم.

سید عربعلی جباری – امام جمعه شهرستان بهشهر
فروردین۱۳۹۸

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید