خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / دعوت امام جمعه محترم شهرستان بهشهر از مردم در راهپیمایی روز قدس
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

دعوت امام جمعه محترم شهرستان بهشهر از مردم در راهپیمایی روز قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، امام جمعه شهرستان بهشهر با صدور بیانیه ای از آحاد مردم شریف و شهید پرور شهرستان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

متن پیام امام جمعه شهرستان بهشهر به شرح زیر است:

بسمه تعالی

روز جهانی قدس بار دیگر فرا رسید و مساله قدس شریف و فلسطین به عنوان مهم ترین دغدغه جهان اسلام همچنان نماد همبستگی و محور وحدت امت اسلامی در رویارویی با رژیم جعلی اسرائیل و سمبلی از مقابله مسلمانان و مستضعفان جهان با طرحهای استکباری می باشد.

جهان اسلام در این شرایط حساس تاریخی، باید از رسالت بزرگ خود در جهت زدودن و رفع موانع فراوانی که بر سر راه اتحاد و یکپارچگی مسلمانان نهاده شده آگاه بوده و به تقویت جبهه موحدین و اسلام همت گماشته و بهترین استفاده بهینه از فرصتهای به دست آمده در عصر تکنولوژی رسانه ها و فراگیر شدن فرهنگها و مکتبها به عمل آوردند.
تحولات جهان اسلام نشانگر این واقعیت است که انقلاب اسلامی ایران نیرو و نشاط لازم را جهت به حرکت درآوردن میلیونها مسلمان در سراسر جهان ایجاد نموده است و استکبار جهانی به جای درگیری مستقیم با جمهوری اسلامی ایران امروز باید در جبهه های گوناگون فرهنگی، نظامی و سیاسی با مسلمانان به مبارزه برخیزد.

روز قدس روز بیداری همه ملتهای آزاده و به ویژه مسلمانان علیه ظلم و بیداد استکبار بین الملل و روز عزای صهیونیزم جهانی است. روزی است که مستضعفین انزجار و نفرت خود را از عملکرد صهیونیزم بین الملل در به خاک و خون کشیدن انسانها، به ویژه به زنان و کودکان اعلام می دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس از عموم مردم شریف، مومن و روزه‌دار شهرستان بهشهر دعوت می‌کنیم، با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، در صفوفی متحد و یکپارچه حمایت خود را از ملت فلسطین و به تبع آن کلیه مظلومان جهان که تحت سیطره سیاستهای استکباری، دوران سختی را سپری می‌کنند در معرض نمایش قرار داده و نقش خود را در جلب توجه عموم جهانیان به این مظلومیت و خنثی کردن انواع توطئه به نحو مطلوبی ایفا نمایند.

بی شک قدمهای شما ملت غیور ایران اسلامی به همراه دیگر آزادی خواهان جهان، شکست سکوت مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر خواهد بود.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سید عربعلی جباری
امام جمعه شهرستان بهشهر

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید