خانه / خطبه های نماز جمعه / امام جمعه موقت بهشهر: ظرفیت های داخلی را جدی بگیرید/ مذاکره با امریکا هیچ فایده ای ندارد
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه موقت بهشهر: ظرفیت های داخلی را جدی بگیرید/ مذاکره با امریکا هیچ فایده ای ندارد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حجت الاسلام والمسلمین حسینی رکاوندی امام جمعه موقت بهشهر در ابتدای خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تاکید بر تقوا گفت: امام صادق (ع) فرمود ابلیس می گوید  پنج گروه هستند که من به آنها دسترسی ندارم بقیه ی مردم در مشت من هستند ۱- کسی که نیّتش صادق و پاک است و در کار و نیّتش ریا نیست ۲- کسی که ذکر و تسبیح زیاد بگوید ۳- کسی که در مصیبت و گرفتاری صبر پیشه کند ۴- کسی که آنچه را برای خود دوست دارد برای دیگران نیز همان را بخواهد ۵- راضی به رضای خدا، رزق الهی، قضا و قدر الهی باشد.

وی ضمن تاکید مجدد بر تقوا به  فرارسیدن بازگشایی مدارس، ایام شهادت آقا امام حسین(ع)، آغاز هفته دفاع مقدس و شهادت امام سجاد(ع) اشاره کرد و افزود: دوران دفاع مقدس از حساس ترین و بارزترین برهه های حیات راستین مردم ماست که مثل نگینی تابناک بر همیشه ی زمان می درخشد.

امام جمعه موقت بهشهر گفت: عوامل موفقیت آن روز مدیریت کم سابقه و معجزه گونه حضرت امام راحل (ره) و مدیریت خردمندانه ی مقام معظم رهبری  و فداکاری و شهادت طلبی نیروهای رزمنده ی ایران و حمایت های بی دریغ ملت بود.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی رکاوندی بر اربعین حسینی و راهپیمایی اربعین امام حسین (ع) تاکید کرد و همگان را به اهمیت دادن به این موضوع سفارش کرد.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند زمام امور بهبود اوضاع این کشور دستِ مردم این کشور است همه چیز در راستای عزم مردم، تصمیم مردم، بصیرت و ایمان مردم است. این کشور می تواند در مجرای صحیح خودش قرار بگیرد و کشور را به نقطه ی مطلوب برساند.

امام جمعه موقت بهشهر تاکید کرد: ظرفیت های داخلی را جدی بگیرید. دشمن هیچ گاه نمی خواهد به ما خیری برساند از بیگانگان نمی شود امید کمک داشت. مذاکره با امریکا هیچ فایده ای ندارد. سیاست آمریکا فشار حداکثری است که خودشان می گویند این سیاست جواب نداد حالا از مذاکره می گویند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی رکاوندی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند مذاکره با آمریکا یعنی تحمیل خواسته ی آمریکا بر جمهوری اسلامی ایران مذاکره یعنی نمایش موفقیت سیاست فشار حداکثری آمریکا. مسئولین ما می گویند مذاکره نخواهیم کرد.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید