خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / مسئول جدید ستاد نماز جمعه شهرستان بهشهر منصوب شد
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

مسئول جدید ستاد نماز جمعه شهرستان بهشهر منصوب شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر طی حکمی از طرف امام جمعه معزز شهرستان بهشهر، مسوول جدید ستاد نماز جمعه این بخش منصوب گردید.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جباری امروز جناب آقای سید عبدالرضا ابراهیم نژاد را به عنوان مسئول جدید ستاد نماز جمعه شهرستان بهشهر منصوب کرد و از زحمات چندین ساله ی جناب آقای سید مصطفی حسینی مسوول سابق این ستاد تشکر کرد.

در این حکم آمده است :

نماز جمعه قرارگاه تقوا و بصیرت و اخلاق است . مقام معظم رهبری (حفظه الله)
برادر ارجمند جناب آقای سید عبدالرضا ابراهیم نژاد
سلام علیکم
با سلام و صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) احتراما نظر به حسن سابقه و تدین و مدیریت شما در امورات فرهنگی و مذهبی و با توجه به شناختی که از جنابعالی دارم ، حضرتعالی را بعنوان مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان بهشهر بمدت یکسال منصوب می نمایم.
امید است با اتکال به خداوند منان و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) و هماهنگی با مسئولین ادارات، نهادها، و علی الخصوص بسیج و هیئت های مذهبی و … و زمینه سازی جهت حضور هرچه بهنر و موثر تر نمازگزاران بویژه نسل جوان، بدور از هر گونه گرایش های سلیقه ای و یا جناحی و سیاسی، را در عرصه های مختلف جامعه اسلامی همراه با ارتقاء بخشیدن به سطح معارف دینی، فرهنگی و سیاسی، اجتماعی اهتمام لازم را بعمل آورید. انشاالله با تلاش و پشتکار شما شاهد رشد و بالندگی و موفقیت هرچه بیشتر حضرتعالی در آن ستاد باشیم.
من ا… توفیق
سید عربعلی جباری
امام جمعه شهرستان بهشهر

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید