خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / پیام تسلیت امام جمعه معزز شهرستان بهشهر در پی ارتحال موسس حوزه باقر العلوم خلیل شهر
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پیام تسلیت امام جمعه معزز شهرستان بهشهر در پی ارتحال موسس حوزه باقر العلوم خلیل شهر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ درپی ارتحال موسس حوزه باقر العلوم خلیل شهر حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید عیسی مرتضوی خلیل شهری، حضرت حجت الاسلام والمسلمین جباری امام جمعه شهرستان بهشهر پیام تسلیتی صادر کردند.

متن پیام تسلیت امام جمعه شهرستان بهشهر به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ▪️

خبر ارتحال غم‌انگیز حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ عیسی مرتضوی خلیل شهری بسیار باعث تاسف و تاثر گردیده است.

حضرت آقای مرتضوی از چهره های با فضیلت و با کرامت و با سخاوت، که خدمات شایانی در عرصه دفاع مقدس، تبلیغ و تبیین حقایق نورانی اسلام، ترویج احکام و معارف اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) در کارنامه زندگی خود دارند.

از خدمات ارزنده‌ ی ایشان، که نمونه بارز و برجسته آن تاسیس حوزه علمیه امام باقر (علیه السلام) در شهر خلیل شهر میباشد و ده‌ها خدمت دیگر که فقدان ایشان ضایعه بزرگی برای منطقه میباشد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) به همه دوستان و آشنایان, روحانیت معظم و گرانقدر, مردم عزیز و متدین شهر خلیل شهر به خصوص به خانواده داغمندشان تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال برای آن روحانی بافضیلت تقاضای علو درجات و رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و اجر زیبا و جمیل را خواستارم.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سید عربعلی جباری
امام جمعه شهرستان بهشهر
۲۷ دی ماه ۱۳۹۸

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید