خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر:مسئولین شهرستان بهشهر باید کار علمی و میدانی انجام دهند/امروز کشور کار می خواهد
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر:مسئولین شهرستان بهشهر باید کار علمی و میدانی انجام دهند/امروز کشور کار می خواهد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حجت الالسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان بهشهر در جمع مدیران این شهرستان  ضمن گرامیداشت و تبریک دهه ی مبارکه فجر گفت: در آیه ای از قرآن آمده خداوند پیامبر حق و حقیقت را با چراغ هدایت به دین حق بر مردم فرستاد تا او را بر دین خویش یاری بخشد و دین خدا را در جامعه نشر دهد گرچه مشرکین و کافرین خوش ندارند.از این آیه برداشت می شود اول، دشمن مرتب  و به طور پیوسته در حال توطئه، نقشه و براندازی است. دوم، دشمن قصد دارد نور خدا را خاموش کند. در روایت آمده مراد از نورالله، اسلام است. خدا از اسلام پاسداری می کند. خدا نور خود را حفظ می کند.

وی افزود: وعده ی صادق ذات مقدس پروردگار پیروزی اسلام به خاطر حقّانیّت آن است. فطرت مردم متمایل به حق است. آینده با انقلاب ما و نظام جمهوری اسلامی است. یک رهبری لایق، حکیم، فقیه، فیلسوف، اصولی، عارف و زاهد پشت این انقلاب است. اتکای خودِ قرآن به رهبری است. رهبر فرمود این انقلاب در هیچ جای دنیا بدون نام امامِ امت شناخته شده نیست. دوم، نیاز طبیعی مردم گرایش به معنویت است. نیاز طبیعی مردم به انسانیت است..

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر گفت: جمهوری های دیگر تنها به دنیا تمسّک کردند اما  جمهوری اسلامی به جسم وجان، تن و روح، دنیا و آخرت توجه دارد. علت امتیاز جمهوری اسلامی در عالَم همین است. سوم، انقلابمان را حق می دانیم. امروز ما در دنیا سخن نو داریم اگر مردمِ دنیا این اسلام را درک کنند به اسلام گرایش جدی پیدا می کنند. دین ما و اعتقادات ما به حق است.

حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری یادآور شد: امام راحل و مقام معظم رهبری فرمودند شهدا مانند آیه های قرآن مقدسند. زنده نگه داشتن یادِ شهدا کمتر از خودِ شهدا نیست. وصیت نامه های شهدا را بخوانید.

وی خطاب به مسئولین گفت: اگر خواب غفلت، شهرت گرایی، هواهای نفسانی ما را نگیرد بایستی به این حقایق رجوع کنیم.شهادت سردار سلیمانی ما را متحد کرد. سردار سلیمانی دین دار بود چون دین دار بود اهل اخلاص و کار بود چون دین دار بود نترس بود. امیرالمومنین (ع) می فرماید دین آدمی را حفظ می کند. دین نورانیت می آورد. دشمن در حال توطئه است. قصد دشمن دین زدایی است.

امام جمعه شهرستان بهشهر خطاب به مسئولان گفت: گلایه داریم اما گلایه ها را باید اولویت بندی کرد. رشد، حرکت و سلامت به دست شماست. کمر بند همت را ببندیم و برای تغییر ماهوی شهرستان بهشهر کار کنیم. مردم بایستی از فضا، هوا، دریا و جنگل استفاده کنند. از سرمایه گذار استقبال و به او کمک کنیم. چرا مانع تراشی؟ چرا سنگ اندازی؟

حجت السلام والمسلمین جباری خواستار نظارت بر نانوایی ها و پیگیری وضعیت کشتارگاه شد و اضافه کرد:تقریبا دو سوم نانی که به دست مردم می دهند دور ریخته می شود. برکیفیت نان  نظارت شود. هنوز وضعیت کشتارگاه به سامان نرسید.

وی ادامه داد:مسئولین شهرستان بهشهر باید  کارِ علمی، میدانی، جدی انجام دهند. ما در شهرستان بهشهر هنوز یک پارک خوب نداریم یک تفریحگاه مناسب نداریم. برای من بسیار ننگ است که شهرِ من بیش از ۳۰ هزار نفر بیکار دارد. امروز کشور کار می خواهد. امروز کشور دلسوزی می خواهد. امروز رهبر عین الله است. امروز رهبر یدالله است امروز ما باید دست رهبر را قوت ببخشیم.

امام جمعه شهرستان بهشهر  همه ی مدیران شهرستان را به یکپارچگی، وحدت، اتحاد و مهربانی دعوت کرد و گفت: همه عضو یک خانواده هستیم. این فرصت را قدر بدانیم. این شهرستان باید به سمت سلامت و پیشرفت حرکت کند.

حجت الاسلام والمسلمین جباری در پایان گفت: غیرت ایرانی بودن و انقلابی بودن را در ۲۲ بهمن و پای صندوق رای نشان دهیم.

 

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید