خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / پیام تسلیت امام جمعه محترم شهرستان بهشهر در پی درگذشت حجت‌السلام فلاحی
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پیام تسلیت امام جمعه محترم شهرستان بهشهر در پی درگذشت حجت‌السلام فلاحی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه محترم شهرستان بهشهر در پیامی درگذشت مرحوم حجت‌السلام و المسلمین حاج شیخ میرزاحسن فلاحی پدر شهید محمد حسین #فلاحی را تسلیت گفت.

📋 متن پیام تسلیت امام جمعه شهرستان بهشهر به شرح زیر است:

انالله و اناالیه راجعون
بسم الله الرحمن الرحیم

◾ خبردرگذشت ناگهانی حجت‌السلام و المسلمین حاج شیخ میرزاحسن فلاحی، پدر بزرگوار شهید والامقام محمد حسین فلاحی، روحانی فاضل و خدوم ،عالم دلسوز، مردمی و اخلاق مدار موجب تالم و تاثر فراوان شد.

◾ آن روحانی خدوم و شریف عمر خود را در مسیر ترویج و تبیین مبانی و احکام شریعت اسلام، خدمتگزاری صادقانه و بی منت به جامعه و مردم سپری کرد.

◾ مرحوم حجت‌السلام و المسلمین آقای حاج شیخ میرزاحسن فلاحی پدر شهید سرافراز محمد حسین #فلاحی سبکبال پر گشود و به سوی معبود خود شتافت. پدری که خالصانه و برای رضایت حضرت حق از عزیزترین سرمایه ی خویش گذشت تا روح قدسی آن طاهران ملکوت ، حافظ و پاسدار نظام و میهن اسلامی مان باشند. به روح این سفر کرده به ملکوت و روح تابناک فرزند شهیدش درود میفرستیم.

◾ اینجانب درگذشت این روحانی فاضل و مردمی را در راس به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای و خانواده معظم شهدا و به همسر و خانواده داغدار آن مرحوم، بستگان نسبی و سببی، دوستان و آشنایان، علاقمندان و بویژه مردم شریف و قدرشناس شهرستان بهشهر بالاخص نمازگزاران مسجد سجادیه و خطه عالم خیز و شهید پرور روستای متکازین تسلیت عرض می نمایم و از خداوند بزرگ برای آن عالم خدوم و خوش اخلاق، غفران و رحمت واسعه ی الهی و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسئالت می نمایم.

🖋الاحقر سید عربعلی جباری
📝امام جمعه شهرستان بهشهر

📆 ۱۸ اسفند ۹۸

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید