خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / پیام تشکر و قدردانی امام جمعه محترم بهشهر از مردم در پی حماسه باشکوه در انتخابات مجلس شورای اسلامی
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پیام تشکر و قدردانی امام جمعه محترم بهشهر از مردم در پی حماسه باشکوه در انتخابات مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ در پی حماسه با شکوه و تاریخی ملت ایران اسلامی و مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان بهشهر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان بهشهر پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم صادر کردند.

متن کامل پیام امام جمعه شهرستان بهشهر به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

♦ إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ؛ در حقیقت‏ خدا حال قومى را تغییر نمى‏‌دهد تا آنان حال خود را تغییر دهند. ♦

آیه ۱۱ سوره رعد

انتخاب ما اگر یک انتخاب قوی و درست و عمومی باشد؛ به نظر من همه‌ی مشکلات اقتصاد، فرهنگ، تقویت علمی و پیشرفت بتدریج حل خواهد شد. الامام خامنه‌ای (حفظه الله)

مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان بهشهر

حضور پرشکوه و دشمن‌شکن شما در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مُهر تأییدی بر دلبستگی مردم با نظام و انقلاب اسلامی بود. چنانچه از مدت‌ها پیش دشمنان همیشگی نظام با شیوه‌هایی مختلف دست به ایجاد تفرقه، ناامیدی و دلسردی مردم از نظام اسلامی زده و چنین تبلیغ می‌کردند که عدم حضور مردم و تحریم انتخابات واقعیتی حقیقی و غیر قابل انکار بشمار می‌رود، اما بیداری شما خواب را از چشم دشمنان قسم خورده انقلاب ربوده است.

تدابیر داهیانه و راهگشای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای « مدظله العالی» در این انتخابات نیز نشانه‌روشنی از بلندای پر ثمر اندیشه‌های ولایی اسلام و امام راحل بود و فهم و هوشیاری و دشمن‌شناسی فرزندان سلحشور انقلاب اسلامی ایران باعث شد که دشمنان بار دیگر جز خزان و رسوایی بهره‌ای نداشته باشند و این سیر پر موفقیت حاصل پیوند عمیق مردم با امام راحل، ولایت و رهبری امت اسلامی و شهدا بوده است.

بی‌شک صحنه حماسی و پرشور انتخابات در روز جمعه ی ۲ اسفند، آزمون خیره کننده ی دیگری بود که چهره ی مصمم و پر امید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد و بحمدالله پیروز حقیقی انتخابات دیروز ملت بزرگ ایران بودند که به حول و قوه الهی توانستند گامی استوار بردارند و گوهر نفوذ ناپذیر و چهره ی پر نشاط و مصمم و دل سرشار از امید و ایمان خود را به نمایش بگذارند.

اینجانب با خشوع و خضوع در برابر لطف و رحمت خداوند حکیم و علیم، ضمن تشکر و تقدیر از حضور پررونق مردم همیشه در صحنه شهرستان بهشهر و عموم جریانات سیاسی دلبسته به نظام و رهبری معظم انقلاب«مدظله العالی»، از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، دست‌اندرکاران اجرایی و نظارت، نیروهای نظامی و انتظامی و رسانه‌های عمومی که با تلاش خود فضای صمیمی و به دور از تنش در برگزاری انتخاباتی شایسته را فراهم آوردند، نیز قدردانی می‌نمایم.

اینجانب ضمن تبریک به نماینده منتخب جناب آقای دکتر شریعتی و تشکر از زحمات نماینده سابق جناب آقای دکتر محمد علی شاعری عرض می کنم، اینک رفاقت‌ها آغاز گشته و رقابت‌ها به پایان رسیده است، خدمت به مردم حوزه انتخابیه و حل مشکلات جدی بیکاری و اشتغال جوانان و همچنین ایجاد طرحهای سودمند توسعه در حوزه انتخابیه و اجرای مطالبات به حق مردم و صیانت از دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی و ایستادگی و مقاومت، سلیمانی وار، در برابر استکبار و زیاده‌خواهان از جمله اولویت‌های جدی مجلس یازدهم شورای اسلامی خواهد بود که نمایندگان آن از ابتدای شکل‌گیری تا روز پایان آن بایستی بدان ملتزم و پای‌بند باشند تا زمینه ی امید و اعتماد بیشتر ایجاد گردد .

از خداوند منان توفیق، سلامتی و رستگاری همه را مسألت دارم و بهروزی و عاقبت به‌خیری برای همگان آرزومندم.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
سید عربعلی جباری

دوم اسفند ماه ۱۳۹۸

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید