خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: نظم بخشیدن و کارکردن از برکات نظام است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: نظم بخشیدن و کارکردن از برکات نظام است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ بمناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، ریاست هلال احمر بهمراهی جمعی از اعضای محترم جمعیت هلال احمر با امام جمعه محترم شهرستان بهشهر دیدار کردند.

امام جمعه شهرستان بهشهر در این دیدار به جایگاه ارزشمند هلال احمر اشاره کرد وگفت: روسای هلال احمر رسالت سنگینی بر عهده دارند زیرا بخش اعظمی از جوانان وارد این نهاد می شوند که باید انها را تشویق کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جباری تاکید کرد: از رافت نظام به جوانان بچشانیم. نظم بخشیدن و کارکردن از برکات نظام است. کرونا به ما اموخت باید آینده نگر باشیم هلال احمر باید برای چنین مواقعی برنامه و استراتژی طرح کند.

امام جمعه شهرستان بهشهر در ادامه به ویژگی های فراوان ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: ماهِ رمضان، ماهِ برکت، ماهِ رسیدن به پیروزی هاست ماهِ تقویت اراده ها و ماهِ نظم بخشیدن به کارهای دنیوی و معنوی است. پیغمبر جهت تشویق مومنین فرمود در ماه مبارک رمضان میهمان خدا هستید و دعای شما در این ماه به اجابت می رسد. نفس های شما تسبیح و خواب شما نیز عبادت است.

حجت الاسلام والمسلمین جباری بیان کرد: ماه رمضان به ما درس های زیادی می دهد درسِ استفاده از فرصت ماهِ رمضان می گوید چگونه از عمرت استفاده کنی این ماه آدمی را منظم می کند. همین رزمایش مواسات تجلی گر اتحاد و بسیج مردمی است ولی در دنیای غرب این نظم و انضباط وجود ندارد مردم به فروشگاه ها حمله می کنند .

وی ادامه داد: ماهِ رمضان ماهِ انس با معنویات، مناجات و دعا، قرآن است. آدمی را تقویت می کند و به انسان انرژی می دهد. درسِ دیگر این ماه، آشتی و ارتباط با بزرگِ ما است خدا رازق ماست حیات، زندگی و مرگ دست خداست. ماهِ رمضان امده درسِ نظم، بهره برداری از فرصت و آشتی با خدا را به ما دهد.

در پایان این دیدار توسط حجت الاسلام والمسلمین جباری از خدمات ارزنده پرسنل محترم جمعیت هلال احمر شهرستان بهشهر در راستای مقابله و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و تب سنجی تقدیر شد.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید