خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / چهارمین جلسه رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

چهارمین جلسه رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، در راستای لبیک به فراخوان رهبر معظم انقلاب در کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس منحوس کرونا، چهارمین نشست هماهنگی مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین جباری امام جمعه، سرهنگ پور قربان فرماندهی سپاه و جمعی از مسئولان شهرستان بهشهر و تلاشگران عرصه مقابله با کرونا در دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر برگزار شد.

امام جمعه شهرستان بهشهر در این نشست با تاکید بر اخلاص در کار گفت: پیغمبر اکرم (ص) موضوعاتی را مطرح می کنند که بعضی از انها راجع به شخص ایشان است که به عنوان رهبر می فرمایند گاهی نیز برای مردم. راجع به خودش می فرمایند خداوند وقتی خواست مرا به پیغمبری مبعوث کند مرا به نه اصل سفارش کرد اول، در کار خودت مخلص باش. امیرالمومنین(ع) می فرماید در پرتو اخلاص آدمی از کار رهایی می یابد. نیت آدمی در کار خیر باید خدایی باشد. شهرستان بهشهر و کشور در پرتو همین ضرر و زیان کرونا معجزه ای آفریدند. در جریان این بحران همه از اقشار مختلف آسیب دیدند اما بعضی ها در دل این آسیب ها کاسبی می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین جباری افزود: اصل دوم و سومی که خدا به پیغمبر سفارش کرد این است اگر کسی به تو ظلم کرد ببخش و برای مردم دعا کن. مردم نیز در جامعه مسئولیت دارند یکی از زیبایی های مکتب اسلام است که مردم برای اداره ی جامعه تلاش می کنند.

وی ادامه داد: اسلام رسالت دارد مردم باید موحد باشند و مسئول هم مسئولیت را درک کند همه ی روسا باید متقاضی باشند ضعف و قوت شهر باید بیان شود.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: این رزمایش با محبت، رافت و مهربانی انجام می شود وحدت، اتحاد و انسجام بهشهر مثال زدنی است اگر امروز با کرونا در حال مبارزه هستیم در واقع باید با کرونای فکری و انسی نیز مبارزه کنیم.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید