خانه / خطبه های نماز جمعه / امام جمعه شهرستان بهشهر:عید فطر، عید بندگی خدا و شکرگذاری است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر:عید فطر، عید بندگی خدا و شکرگذاری است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حجت الاسلام « سید عربعلی جباری»  امام جمعه شهرستان بهشهر با تبریک عید فطر گفت: عید فطر، عید مسلمانان و روز جایزه گرفتن و نزدیکی به ذات مقدس الهی و شکرگذاری به درگاه خداوند منان به دلیل مبارزه با هوای نفسانی و شیطان است.

امام جمعه بهشهر افزود: توشه یک ماهه ماه مبارک رمضان و رسیدن به حیات طیبه زندگی از موارد مهمی است که باید حفظ شود.

وی اظهار کرد: خداوند در ایام عید سعید فطر به وسیله ملک مژده می دهد که خداوند تمامی گناهان شما را بخشیده و پاک و پاکیزه هستید و این روز عید است.

حجت الاسلام جباری با اشاره به اینکه نماز عید فطر با فضیلت است، یادآور شد: در قنوت نماز خداوند را قسم می دهیم و این نماز مهم است.

امام جمعه بهشهر گفت: راه معنویت، خودسازی و عبادت و بندگی با توفیق الهی در ادامه زندگی مهم است که باید استمرار یابد.

وی افزود: ذات الهی منبع نور است و نزدیکی به خدا موجب رهایی از مشکلات است؛ دنیای امروز ظلم و نفاق فراوان است و باید توکل به خدا در دستور کار باشد.

حجت الاسلام جباری افزود: در ماه مبارک امسال همه مردم ما در کمک مومنانه با قوت وارد عمل شدند و کمک به یکدیگر را در دستور کار داشتند و در این دوره قناعت در دستور کار قرار گرفت و این مساله بسیار مهم بود.

امام جمعه بهشهر تصریح کرد: امیدواریم این عید بر همگان مبارک باشد و ظهور امام زمان(عج) و آمرزش گناهان، ریشه کنی ویروس کرونا، توبه و استجابت دعا عیدی همه ما در این روز باشد.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید