خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: مردم را توانمند بار بیاوریم
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: مردم را توانمند بار بیاوریم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان بهشهر در جلسه شورای اداری صبح امروز که در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد اظهار کرد: بهشهر، رستمکلا و خلیل شهر مدیران خوب، دلسوز، علاقمند به کار دارد البته ممکن است مسئولان گلایه هایی هم داشته باشند

حجت الاسلام والمسلمین جباری از تلاش های خالصانه و ولایی دکتر شاعری تشکر کرد و برای جناب دکتر شریعتی موفقیت و همت والاتر و بالاتر را از خداوند متعال خواستار شد.

وی با بیان اینکه همه انبیا برای کمال انسان ها آمده اند افزود: هدف انبیا این بود ما از نقص بیرون بیاییم و در مسائل اخلاقی، تربیتی، بهداشتی، فرهنگی و معرفتی به کمال، رشد و تعالی برسیم. همه انبیا آمده اند و گفته اند بشر باید خدا را بندگی کند زیرا اصل بندگی خداست اگر کسی بنده خدا باشد اسیر نفس نمی شود اسیر قدرت نمی شود و برای رضای خدا کار می کند.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: امیرالمومنین (ع) در نهج البلاغه خطاب به مسئولان فرمود سعی کنید اول رابطه خودتان را با خدا قوی کنید اگر رابطه ی شما با خدا قوی باشد رابطه مردم با شما قوی می شود. مدیران شایسته ی نظام جمهوری اسلامی بایستی افکارشان را اصلاح کنند. شهید چمران شخصیت تحصیلکرده ی آمریکاست اما دل در گرو خدا دارد. امیرالمومنین (ع) فرمود عبد غیرخودت مباش خدا تو را آزاد آفرید. امروز حاکمان دنیا همه برده اند یا برده ی غیر هستند یا برده ی نفس یا شهرت و…. .

حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری بیان کرد: نظام اسلامی ریشه ی کمال را در بندگی حق می داند آقای دکتر شاعری چقدر برای فرهنگ ما کار کردید؟ چقدر برای ارزش های جامعه ی ما تلاش کردید؟ چقدر برای تربیت جوانان سرمایه گذاری کردید؟ آقای دکتر شریعتی چرا بایستی در نظام جمهوری اسلامی یک جوان برای کار به تملق و چاپلوسی گرفتار شود؟

وی ادامه داد: مردم امنیت ، عدالت و معیشت اقتصادی را به وفور می خواهند. مردم را توانمند بار بیاوریم. فرهنگ اقتصاد مقاومتی، تولید و جهش تولید را به مردم اعطا کنیم تا مردم بدانند رونق تولید یک گام بود جهش تولید یک گام دیگر است زمانی نمایندگان می توانند امید را به مردم برگردانند که گرانی را کنترل کنند.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: مقام معظم رهبری و امام راحل فرمود انقلاب کردیم تا مردم از نظر فرهنگی و دینی رشد کنند انقلاب امد تا دست مستضعفان را بگیرد. ریشه ی کار فرهنگ، اخلاق و تربیت است که باید به آن توجه شود.

حجت الاسلام والمسلمین جباری در پایان گفت: در شهرستان بهشهر موکب اربعین نداشتیم با زحمت مسئولین هسته ی اولیه ی موکب در فرمانداری شکل گرفت و هیات امنا تشکیل شد همه ی گروه ها از سپاه، نیروی انتظامی و روسای ادارات این موکب را مدیریت و از آن حمایت کنند.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید