خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: خادمان حرم رضوی سفیران امام رضا(ع) هستند
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: خادمان حرم رضوی سفیران امام رضا(ع) هستند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ مراسم افتتاحیه دفتر موکب اربعین شهدای شهرستان بهشهر با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه بهشهر ، خادمین بارگاه امام رضا (ع) همراه با پرچم متبرک ، خانواده های محترم شهدا و ایثارگران ، اعضای هیأت اجرایی موکب و جمعی از دوست‌داران و محبان حضرت اباعبدالله‌ الحسین (ع) برگزار شد.

امام جمعه شهرستان بهشهر در حاشیه ی این مراسم اظهار کرد: خادمان امام رضا(ع) سفیران امام رضا(ع) هستند آنان را قدر بدانیم. خادمان سفیران فرشتگان رحمت رضوی هستند که به شهرها فرستاده می شوند این خادمان نقش مبلغ اخلاق دینی را بر عهده دارند زیرا مردم از رفتار، منش و سعه صدر آنها الگو می‌گیرند. خادمان می توانند با اخلاق نیک زائران را به سمت ارزش های اخلاق دینی و سبک زندگی امام رضا(ع)هدایت کنند.

حجت الاسلام والمسلمین جباری با اشاره به موکب اربعین گفت: با توجه به بیماری منحوس کرونا باید مراقبت های بهداشتی را رعایت کنیم و با ا تحاد، همدلی، تمرکز فکر اجازه ندهیم این ویروس گرفتارمان کند. همه باید شرایط موجود را جدی بگیریم و به هشدار ها توجه کنیم تا امسال موکب اربعین فعال و آماده ی ارائه ی خدمات به زائران حسینی شود. امیدواریم موکب اربعین شهرستان بهشهر بتواند به خوبی در این عرصه بدرخشد.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید