خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: طلاب وابستگانِ دین و اهل بیت هستند
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: طلاب وابستگانِ دین و اهل بیت هستند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ گردهمایی علما و روحانیت شهرستان بهشهر با حضور حجت الاسلام والمسلمین جباری استاد حوزه و امام جمعه معزز شهرستان بهشهر و به مناسبت هفته تبلیغ و هم اندیشی برگزاری مجدد و با شکوه نماز جمعه شهرستان بهشهر در دفتر امام جمعه برگزار شد.

امام جمعه شهرستان بهشهر در این گردهمایی با اشاره به فضیلت های حضرت معصومه (س) گفت: به حضرت معصومه (س) اذن شفاعت داده شد. در میان همه ی معصوم زادگان ، دو معصوم زاده زیارت معصوم دارند آقا ابوالفضل العباس و حضرت معصومه (س) ، زیارت نامه ی این دو معصوم زاده از زبان معصومین وارد شد.

حجت الاسلام والمسلمین جباری خطرنشان کرد: به برکت حضرت معصومه (س) شهر مقدس قم مرکز نشر تعالیم الهی گردید. قم سرزمین عالمان و نجیبان است. قم نگینی برای دنیای اسلام است.

امام جمعه شهرستان بهشهر با تاکید بر نقش علما در تدفین و نماز بر اموات کرونایی از روحانیت و علما که در این ایام یاری گر بودند تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جباری در خصوص رزمایش مواسات در شهرستان بهشهر بیان کرد: این رزمایش در سه مرحله به صورت منسجم و یکپارچه با رمز لبیک یا خامنه ای برگزار شد که بسته های حمایتی کمک مومنانه در مرحله ی اول میان ۴ هزار و ۷۰۰ نفر، مرحله ی دوم میان ۵ هزار و ۷۰۰ نفر و در مرحله ی سوم میان ۵ هزار و ۸۰۰ نفر توزیع شد.

وی ادامه داد: در جریان بیماری کرونا، برکات تبلیغ دینی از طلاب گرفته شد و انها بیشترین آسیب را متحمل شدند میان این عزیزان بسته های حمایتی توزیع شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر گفت: طلاب وابستگان دین و اهل بیت هستند. روحانیت در انقلاب اسلامی نقش بسیار تاثیر گذاری داشت و امروز نیز حضور روحانیت باید در نماز جمعه پررنگ باشد. اجازه ندهید دشمنان به وجهه ی اهل بیت خدشه ای وارد کنند.

در ادامه از طلاب فعال قرارگاه موسی بن جعفر (علیه السلام) که در امر غسل و تدفین بیماران کرونایی همت داشتند توسط حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه معزز شهرستان بهشهر تقدیر شد.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید