خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: عزت و سرافرازی ما به وحدت رویه است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: عزت و سرافرازی ما به وحدت رویه است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان بهشهر در جلسه مجمع خیّرین سلامت شهرستان بهشهر ضمن ضمن تقدیر و تشکّر از فعالانِ عرصه ی بهداشت و درمان این شهرستان اظهار کرد: با وحدت رویّه بسیاری از مسائل حل می شود. در نظام مدیریتی باید به این وحدت رویه توجه کنیم و نیازمند مدیریتی قوی که بتواند سیستم را کامل اداره کند.

حجت الاسلام والمسلمین جباری بر تشویق پرستاران و تقویت روحیه ی انها تاکید کرد و گفت: بعد از بیماری کرونا خطبه های نماز جمعه را به نگاه اسلام به رعایت بهداشت اختصاص دادم که این کار مورد تحسین شورای سیاست گذاری ائمه جمعه قرار گرفت چرا که گامی در راستای تشویق مردم به رعایت بهداشت فردی و اجتماعی بود.

وی به نقش مردم و خیریّن شهرستان بهشهر در کمک های مردمی در دوران کرونا اشاره کرد و افزود: از نگاه اسلام انسان باید همیشه برنامه ریزی داشته باشد باید خیریّن را تشویق کرد و انگیزه را تسرّی داد. عزت، ماندگاری و سرافرازی ما به وحدت رویه است. باید اتحاد را در شهرستان بهشهر نهادینه کرد. باید همیشه آماده باشیم تا در چنین شرایطی با مشکل مواجه نشویم.

امام جمعه شهرستان بهشهر با اشاره به ولادت امام رضا (ع) گفت: امام رضا (ع) خط مدیریت را به ما یاد داد وفرمود کلمه ی توحید محور شما باشد. هرکسی موحد باشد از هیچ کاری نمی ترسد.

حجت الاسلام والمسلمین جباری در پایان از مشارکت همه ی اقشار جامعه در دوران کرونا تشکر و قدردانی کرد و از همگان خواستار شد با همان جدیت ابتدای کار در کنترل و بهبود شرایط در این دوران اوج گیری مجدد کرونا اقدام کنند.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید