خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر : فرهنگ زکات را تقویت کنیم
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر : فرهنگ زکات را تقویت کنیم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ جلسه شورای ستاد زکات شهرستان بهشهر با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج سید عربعلی جباری ریاست محترم شورای زکات و مسئولین شهرستانی در دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر برگزار شد.

امام جمعه شهرستان بهشهر در این جلسه با تاکید بر توجه به دین، فرهنگ دین، قرآن و فرهنگ قرآن گفت: همه باید به فرهنگ دین، ارزش های دینی، مذهب و روحانیت توجه کنند. از این فرهنگ فاصله نگیریم.

حجت الاسلام و المسلمین جباری بیان کرد: مومن دارای پنج ویژگی ایمان به غیب، معاد، خدا، ملائک و فرشتگان است. بحث زکات را جدی بگیریم. فرهنگ زکات را تقویت کنیم. از زمان عقب تر نباشیم.

وی تاکید کرد: کمیته امداد طرح ضربتی تدوین کند و این طرح را توسعه دهد. پتانسیل زیادی داریم اما متاسفانه فرهنگ مصرف را بلد نیستیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر گفت: مجلس باید قدرتمندانه عمل کند. انقلاب ما جهانی بود. قرار بود جهان را اداره کنیم حال در اداره ی خودمان مانده ایم پس ما نیاز به طرح قدرتمند داریم. همین زکات را جدی بگیریم و طرح و برنامه داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین جباری تصریح کرد: سازمان ها و ادارات براساس اطلاعات آماری یک طرح ضربتی زکات تدوین کنند. فرهنگ سازی کنیم.

امام جمعه شهرستان بهشهر توصیه کرد: یک گروه از ناظران افتخاری تشکیل شود که در سطح شهر، مردم را به ماسک زدن و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تشویق کنند تا بهشهر بتواند با کاهش آمار بیماران کرونایی الگویی برای استان و کشور باشد.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید