خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: مهارت ها را افزایش دهیم/رسالت فنی و حرفه ای بسیار سنگین است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: مهارت ها را افزایش دهیم/رسالت فنی و حرفه ای بسیار سنگین است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ همزمان با فرا رسیدن هفته ملی مهارت، در راستای گرامیداشت ششم مردادماه روزملی کارآفرینی و ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای، جناب آقای مهندس کیانی ریاست محترم مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهشهر به اتفاق جمعی از مربیان و کارکنان با حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان بهشهر در دفتر ایشان دیدار و گفتگو کردند.

امام جمعه شهرستان بهشهر ضمن گرامیداشت هفته ملی مهارت گفت: اسلام حقیقتا دین جامعی است اگر مردم به برنامه و نظم دینی بیشتر توجه کنند ما در دنیا به موفقیت های بیشتری دست می یابیم. انسان ها با هدف و تلاش به وجد می آیند. امام صادق(ع) فرمود اسلام همه عمل است یعنی بشر باید تلاش کند و به مهارتی دست یابد.

حجت الاسلام والمسلمین جباری بر اهمیت و نقش فنی و حرفه ای تاکید کرد و گفت: رسالت فنی و حرفه ای بسیار سنگین است. مهارت ها را باید افزایش دهیم. یکی از مشکلات ما در اوایل انقلاب، نبود افراد متخصص بود اما امروز افراد متخصص در رشته های مختلف داریم و این یعنی کشور اصولی مدیریت می شود. هر چه بیشتر به مهارت و حرفه افراد توجه کنیم آینده ای بهتر و منضبط تر داریم.

وی ادامه داد: اسلام برنامه می دهد با برنامه زندگی کنیم و مهارت ها را تقویت کنیم. ما بایستی هر چه می توانیم مهارتمان را تقویت کنیم چرا که بشر رو به رشد است. امام زمان (عج) می فرماید اگر دنبال رشد و ارتقای خودت باشید رشد می کنید و اگر طالب باشی می رسی.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید تلاش کنیم بایستی اقتصاد ما تقویت شود صادرات افزایش یابد و تحقق شعار با کمک به همدیگر تحقق می یابد.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین جباری، ضمن تشکر از ریاست و کلیه کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهشهر، لوح های تقدیری که از سوی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران برای روسا و مربیان نمونه استان صادر شد را به آنها اهدا نمودند.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید