خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / پیام تبریک امام جمعه محترم شهرستان بهشهر به مناسبت روز خبرنگار
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پیام تبریک امام جمعه محترم شهرستان بهشهر به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حجت الاسلام و المسلمین سید عربعلی جباری, استاد حوزه و امام جمعه شهرستان بهشهر با صدور پیامی هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار را به اصحاب رسانه شهرستان بهشهر تبریک گفتند.

متن پیام امام جمعه شهرستان بهشهر بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

با حمد و سپاس خداوند متعال و با صلوات بر محمد و آل محمد (صلی الله علیه و آله) و عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی اهالی رسانه این روز را بر همه مجاهدان این عرصه مخصوصاً عزیزانی که قلم را با صداقت و حقیقت بر صفحه تاریخ آشنا می کنند تا بتوانند گوشه‌ای از رنج و گرفتاری ملت عزیز را برطرف نمایند، آنانی که چشم و گوش ملت رشید ما هستند و با انتقال حقایق مسئولان و خادمان ملت را به تلاش و کوشش و خدمت بیشتر آشنا می کنند تبریک عرض می نمایم.

روز خبرنگار، فرصتی ارزشمند و گران‌بها در راستای پاس‌داشت جایگاه والای تمامی انسان‌های فرهیخته‌ای است که در راه بصیرت و تبیین حقایق در جامعه، از هیچ کوششی دریغ نورزیده، بلکه جان و خون خود را برای آبیاری درخت تنومند انقلاب اسلامی فدا کردند.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت روز خبرنگار و آرزوی سلامتی و بهروزی برای تمامی دست‌اندرکاران حوزه رسانه و اطلاع‌رسانی کشور از تمامی طلایه‌داران این عرصه، که در شرایط کرونایی کنونی، وظیفه آگاهی‌رسانی به ملت شریف ایران را به نحو مطلوبی به انجام می‌رسانند، قدردانی می نمایم.

در پایان لازم میدانم مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران و پیشگامان عرصه اطلاع‌رسانی شهرستان بهشهر که در انعکاس اخبار دفتر و ستاد اقامه نماز جمعه سعی فراوان داشته اند اعلام دارم و دست همه اصحاب قلم را در زیر این خیمه صفا و صداقت برای ادامه همکاری‌های رسانه‌ای به گرمی می‌فشارم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی‌بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.

سید عربعلی جباری
امام جمعه شهرستان بهشهر

۱۷ مرداد ۱۳۹۹

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید