خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / پیام قدردانی امام جمعه محترم شهرستان بهشهر به مناسبت هفته ملی مهارت
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پیام قدردانی امام جمعه محترم شهرستان بهشهر به مناسبت هفته ملی مهارت

حجت الاسلام و المسلمین حاج سید عربعلی جباری، امام جمعه معزز شهرستان بهشهر با صدور پیامی ششم مرداد ماه روز ملی کارآفرینی و آموزش فنی و حرفه ای و هفته ملی مهارت تبریک و از زحمات رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان و تلاشگران عرصه مهارت آموزی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

ایران سربلند اسلامی دوران حساس و بسیار سرنوشت سازی را سپری می کند و برای اعتلای کشور عزیزمان عزم ملی و همگانی بین همه اقشار در تمام ابعاد باید پدیدار گردد.

هفته ملی مهارت در واقع فرصتی برای آحاد جامعه است که با نقش مهارت و فن در ایجاد اشتغال که امروزه بزرگترین معضل جامعه ماست آشنا شوند که توسعه و توجه به این حوزه آموزش، بعنوان ابزاری ارزشمند برای توسعه اقتصادی کشور، ایجاد اشتغال، کارآفرینی و تحقق فردایی روشن و عاری از بیکاری اثر گذار و تعیین کننده است.

یقیناً گسترش نهضت توسعه آموزش های مهارتی و توانمند سازی منابع کارآمد انسانی بدون شک نقش سازمان فنی و حرفه ای را در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (حفظه الله) جهش تولید بسیار برجسته می سازد و اهتمام به این مقوله مژده رسان فردایی روشن برای اشتغال پایدار جوانان است.

اینجانب ضمن تبریک، بمناسبت ششم مرداد ماه روز ملی کارآفرینی و آموزش فنی و حرفه ای و هفته ملی مهارت به ریاست و کارشناسان فنی و حرفه ای شهرستان، هنرآموزان، مدیران و عوامل اجرایی هنرستان ها و همه تلاشگران عرصه مهارت آموزی تشکر و قدردانی عرض می نمایم.

امید است در سال جهش تولید، توسعه و بسط آموزش های مهارتی با همت والا و بی شائبه همه شما دست اندارکاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای محقق گردد و هم دستگاه های اجرایی و هم مردم از ظرفیت این آموزش ها استفاده نموده و در کاهش درد و رنج بیکاری تلاش مضاعف نمایند.

سید عربعلی جباری
امام جمعه شهرستان بهشهر

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید