خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر:علم و معرفت مبنای نظام دینی است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر:علم و معرفت مبنای نظام دینی است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حجت الاسلام و المسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان بهشهر در جمع ریاست و کارکنان دانشگاه پیام نور گفت: ما در شرایط خاصی قرار داریم اما همین شرایط را می توان فرصتی در نظر گرفت تا زمینه سازی کرد و بتوان بعد از کرونا از فرصت های ساخته شده بهره داری کنیم.

وی افزود: کرونا شرایطی را به همه تحمیل کرد و تعطیلی هایی به دنبال داشت اما این به معنای تعطیلی فعالیت ها نیست. طرح ها، برنامه ها و اهداف دانشگاه را می توان اجرا کرد..

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر تاکید کرد: علم و معرفت و آگاهی مبنای نظام دینی است. جامعه برای رشد باید به نظام علمی تن دهد. علم خمیرمایه ی فرهنگ یک جامعه است. قرآن از قلم قسم یاد کرد. علم زیربنای رشد، کمال و سعادت جوامع است.

حجت الاسلام و المسلمین جباری گفت: دشمن از پیشرفت دانش و علوم ایران هراسان است. ما باید آسیب شناسی کنیم. بایستی خلاها را پر کنیم. ضعف ها را باید شناسایی و نقاط قوت را تقویت کرد. سبک تبلیغات دانشگاه ها باید تغییر یابد.

وی در پایان بر امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد و گفت: همه باید در برابر آن احساس مسئولیت داشته باشند و دانشگاه به عنوان یک نهاد فرهنگی باید در این راستا حرکت کند.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید