خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: بازاریان بعد از روحانیت بیشترین نقش را در پیروزی انقلاب داشتند
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: بازاریان بعد از روحانیت بیشترین نقش را در پیروزی انقلاب داشتند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج اصناف و بازاریان، سرهنگ پور قربان فرماندهی محترم سپاه ناحیه بهشهر و برادر بسیجی محمد مهدی مطلبی، مسئول محترم بسیج اصناف به همراهی جمعی از اصناف و بازاریان با حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری، امام جمعه شهرستان بهشهر در دفتر ایشان دیدار و گفتگو کردند.

امام جمعه شهرستان بهشهر در جمع بازاریان ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری و پیروزی خون بر شمشیر و ماه ایستادگی مقابل ستمگران خاطر نشان کرد حقیقتا در مبارزه با طاقوت و یاری نمودن انقلاب نقش بازار پررنگ و بی بدیل بود. تحصن بازار، ارتباطات و پیوند با رهبر کبیر انقلاب و نقش شهدای انقلاب بر کسی پوشیده نیست.

حجت الاسلام و المسلمین حاج سید عربعلی جباری با بیان این مطلب که یکی از راههای پیشرفت انقلاب و مبارزه با استکبار نقش آفرینی بازار و بازاریان است عنوان کرد: حضور و نقش آفرینی مجموعه بازار مسئولیت و رسالت بازار می تواند الگویی برای سایر اقشار در جامعه باشد چرا که با وجود تحریم و ویروس کرونا که بزرگترین آسیب به بدنه بازار وارد شده است بازاریان همچون گذشته پای نظام و انقلاب بودند و ما از مجموعه بازار سپاسگزاریم.

وی ادامه داد: کمک های مردمی بازار باید نمود داشته باشد. دشمن می خواهد عرصه را بر ما تنگ کند.یکی از اهداف دشمن این است که مردم را از محرم، امام حسین(ع) و عاشورا جدا کند. می خواهند خانواده ها را متزلزل و غیرت را از جوانان بگیرند ما بایستی فرهنگ را به درون خانواده ها نفوذ دهیم.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: امام هادی (ع) فرمود دنیا بازار است بعضی سود می برند و بعضی ضرر می کنند. یکی از عالمان اهل سنت می گوید یکی از برکات و نعمت های شیعیان مجلس حسین بن علی است زیرا مردم با روشن شدن چراغ محرم و عزاداری، موعظه می شوند. از این فرصت و موقعیت ها استفاده کنیم.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید