خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: ماهِ محرم شور و شعور با خود به همراه دارد
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: ماهِ محرم شور و شعور با خود به همراه دارد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ به مناسبت هفته دولت، فرماندار محترم و جمعی از مسئولین و روسای ادارات شهرستانی با حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری امام جمعه معزز شهرستان بهشهر دیدار کردند.

امام جمعه معزز شهرستان بهشهر با گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر و ایام سوگواری اباعبدالله حسین (ع) بیان داشتند: امیدواریم از رهروان واقعی آن امام همام باشیم و در عمل به پیام عاشورا و انتقال آن به جامعه تلاش کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین حاج سید عربعلی جباری گفت: شیعیان باید به مجالس اباعبدالله الحسین (ع) اهمیت دهند .نباید این مجالس را سطحی و معمولی بدانیم. شرکت در مجالس حسینی را توفیق بدانیم زیرا بصیرت، هوشیاری، عدالت ، احساس مسئولیت و بیداری را برای ما به ارمغان دارد. یکی از علمای اهل سنت می گوید عالی ترین مجالس را شیعیان دارند زیرا روان بشر به موعظه نیاز دارد مجالس اباعبدالله الحسین برای شیعیان یک تذکر و بیداری است. محرم می گوید سلوک معنوی باشد در برابر ظالمان مقاومت کنید در برابر اشرار بایستید، بخشش و انفاق را از امام حسین ( ع) و ابوالفضل العباس بیاموزید غیرت و جوانمردی را از علی اکبر بیاموزید عشق به دفاع از ارزش ها را از حضرت قاسم (ع) بیاموزید.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر در پایان گفت: محرم شور و شعور با خود به همراه دارد ماهِ ایستادگی مقابل همه مشکلات است. محرم ماهِ اجرای عدالت است.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید