خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / امام جمعه شهرستان بهشهر: نماز جمعه ی شهرستان بهشهر یکی از نماز جمعه های موفق کشوری است
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه شهرستان بهشهر: نماز جمعه ی شهرستان بهشهر یکی از نماز جمعه های موفق کشوری است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ جلسه ستاد برگزاری نماز جمعه با حضور امام جمعه معزز شهرستان بهشهر و اعضای محترم ستاد برگزاری نماز جمعه در دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر برگزار شد.

امام جمعه شهرستان بهشهر در جلسه ستاد نماز جمعه این هفته به عوامل پیشرفت و سعادت جامعه اشاره کرد و گفت: هر ملتی با این عوامل انس بگیرد و به آن عمل کند آن ملت پیروز است. اولین عامل سعادت و پیشرفت، تقویت باورهاست. آدمی ایمان و باورها را تقویت کند. ایمان در لحظه لحظه ی زندگی باید باشد ایمان یعنی اطاعت و فرمان از خداوند. ایمان یعنی خدا اطاعت شود و خدا را نافرمانی نکند. انسان مومن باید با بصیرت باشد.

حجت الاسلام و المسلمین حاج سید عربعلی جباری بیان کرد: دومین عامل، انسان کردار و رفتار خودش را ارزیابی کند. گفتار و رفتار هرکسی مبیّن شخصیت اوست. سوم، هر مومنی خودش را به چالش بکشد یعنی ببیند چگونه عمل می کند، نقص کارش چیست؟ قدرت و آسیب ها را شناسایی کند.

وی افزود: چهارم، همدیگر را به حقانیت نظام توصیه کنند. حضرت امیر خطاب به مردم می فرماید آگاه باشید هرکسی می خواهد مردم را به سمت جدایی، اختلاف ببرد او را بکشید حتی اگر این فرد به من نزدیک باشد.

امام جمعه شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: امروز ضد انقلاب به نظام ضربه می زند. ما باید روز به روز به سمت افزایش جمعیت نمازگزاران در نمازجمعه حرکت کنیم و کمیته فرهنگی ستاد نماز جمعه بسیار فعال تر باشد.

حجت الاسلام و المسلمین جباری تاکید کرد: برای پیشرفت باید راه و نقشه ای برای خود تعریف کنیم و آسیب ها را برطرف کنیم. نگذاریم از نمازجمعه سوء استفاده کنند. نماز جمعه شهرستان بهشهر یکی از نمازجمعه های موفق کشوری است.

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: ایمان، رفتار صالح، کمک به همدیگر، توصیه به تقوا و صبر رمز پیروزی است وگرنه گرفتار خسران و ضرر خواهید شد. بایستی در شهرستان بهشهر به همدیگر کمک کنیم و برای اعتلای شهرستان تلاش کنیم.

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید