امروز چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
پایگاه اطلاع رسانیدفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه موقت بهشهر:مهمترین مبارز در مقابله با تروریسم، ایرانِ اسلامی است.

کد خبر: 27437
زمان انتشار: 5 شهریور 1400 - 09:34 قبل از ظهر -
98 بازدید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حجت‌الاسلام حسینی رکاوندی امام جمعه موقت بهشهر در ابتدای خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه ی این هفته نمازگزاران را به تقوای الهی فراخواند و به ویژگی های اهل متّقین اشاره کرد.

امام جمعه موقت بهشهر گفت: ایمان به غیب، اقامه ی نماز، انفاق در راه خدا، ایمان به قرآن، ایمان به کتاب های آسمانی و یقین به قیامت از صفت ها و ویژگی های اهل تقوا است. مهمترین مصداق به غیب خداست. ایمان به غیب زمینه ساز سایر عوامل متقین است.

حجت‌الاسلام حسینی رکاوندی یادآور شد: تقوا باعث خیر و برکت در تمامی شئونات زندگی ِ انسان می شود. تقوا باعث گشایش در همه ی امور است. در روایت آمده اگر خیانت در میان زیاد شود برکت از بین می رود.
امام جمعه موقت بهشهر در خطبه ی دوم نمازگزاران را مجددا به تقوای الهی فراخواند و به مناسبت های ایام عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام، هفته ی دولت، روز کارمند، روز انفجار دفتر نخست وزیری به دست منافقان و شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر و روز مبارزه با تروریسم اشاره کرد و گفت: مهمترین مبارز در مقابله با تروریسم ، ایرانِ اسلامی است.

حجت‌الاسلام حسینی در پایان از کادر درمان و پزشکان و پرستاران تقدیر کرد و بر ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی در این روزهای کرونایی تاکید کرد.

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری